PÁTEK 25. BŘEZNA

* 17. hodin, Tábor

Pivní slavnosti. V rámci doprovodného programu vás od 17. hodin pobaví Pouličníci nebo Dechová Hudba Hruška. Od 21.30 vystoupí kapela Keks. Vstupenky za 160 Kč nebo 250 Kč si můžete zakoupit také přímo v hotelu Palcát, kde se akce koná.

SOBOTA 26. BŘEZNA

* 8.45 hodin, Tábor
Klub českých turistů Tábor pořádá 27. vítání jara spojené s 61. jihočeskými Jarními kilometry s turistickou sazkou. Zájemci o pěší trasu v délce 9 km vyjdou v době mezi 8.45 a 9.45 hodin od nádraží ČD Tábor. Zde si nejprve vyzvednou tiket turistické sazky a poté se vydají k Lužnici k ústí Vápenné strouhy. Odtud vystoupají na rozhlednu Babina a od ní na rozhlednu Hýlačka na Větrovech. Na trase pochodu bude umístěna sada otázek z oboru místní vlastivědy, historie či přírody. Cíl putování je v restauraci L.E.V. ve Slapech, a to nejlépe do 12 hodin. Od 12.05 hodin bude následovat vyhodnocení cestou vyplněných tiketů sazky a rozdílení cen nejúspěšnějším účastníkům. Návrat ze Slap je individuální.

* 16 hodin, Tábor
Dnes naposledy můžete navštívit v hotelu Palcát pivní slavnosti. V doprovodném programu se představí od 17 hodin Josef Dušek s kapelou Flying Parties, v 19 hodin se dozvíte, kdo získá Zlatý pivní pohár a ve 20 hodin vystoupí taneční skupina Čtverylka Tábor. Čtyři dny plné výborného piva, soutěží a muziky zakončí od 21.30 hodin populární slovenská kapela NO NAME.

NEDĚLE 27. BŘEZNA

* 16.30 hodin, Tábor
Pěvecký sbor Hlahol Tábor vystoupí o velikonoční neděli od 16.30 hodin ve Sboru Božích bojovníků Církve československé husitské v Táboře. Na velikonoční pondělí sbor zazpívá od 15 hodin v kostele sv. Jakuba v Tučapech.

* 17 hodin, Bechyně
V koncertu nazvaném Doteky strun a kouzla měchu zahraje Jitka Baštová na akordeon a Jindřich Macek na loutnu skladby autorů renesance H. Newsidlera, J. Dowlanda, D. G. Speera, J. S. Bacha, C. Debussyho, J. Iberta, O. Schmidta a R. Turovského. Koncert se koná v klášterním kostele Nanebevzetí Panny Marie.Vstupné na místě 120 Kč.

* 18.30 hodin, Tábor
Táborské občanské sdružení Fest 2004 zvolilo tváří letošní sbírky Velikonoce s Jesusem Kristýnu Tefrovou z Tábora. Účastí na koncertu pro Kristýnu, který se koná v Mileniu, přispějete do veřejné sbírky, jež je určena na nákup elektrického vozíku a rehabilitačních pomůcek. Sál bude otevřen v 18.30 hodin a během večera se představí kapela Rubbish, taneční skupina Coda, kapela Starý psi a mladý kočky revival. Na závěr vás od 22 hodin čeká rocková opera Jesus Christ Superstar v podání Tábor Superstar Bandu, taneční skupiny Coda a hostů. Na místě zaplatíte za vstupenku 150 Kč.

* 19.30 hodin,
Planá nad Lužnicí
V místní sokolovně odstartuje v 19.30 hodin ples města. K dobré náladě, tanci i poslechu zahraje Keramička a Big Papa. V doprovodném programu se můžete těšit na předtančení, fanfáry trubačů, OMS Tábor, Českou besedu a vystoupení Evy Emingerové.

PONDĚLÍ 28. BŘEZNA

* 17 hodin,
Planá nad Lužnicí
Na velikonočním koncertu v kostele sv. Václava se představí plánský pěvecký sbor Harmonie pod vedením Jiřího Holického, TaKvintet Richarda Mlázovského a jejich hosté. Vstupné je dobrovolné.