1. Jaký je váš největší životní trapas?
Určitě jich bylo víc, ale ten nej, to byl takový trapas, při kterém jsem se trapně necítila. V tu chvíli mi nedošlo, co jsem řekla. Ještě s Nezmary jsme navštívili vinný sklípek. Byla tam hrozná zima a když nás vinaři přivedli k poslednímu vínu, tomu nejlepšímu, tak jsem pana vinaře chtěla pochválit a řekla: To je vaše nejlepší? Tak to nám z něj uděláte svařák, že jo?
2. Vzpomínáte na své první rande? Jaké bylo?
Bylo mi asi třináct a bylo to rande na pionýrském táboře. Byl tam asi patnáctiletý praktikant a já od něj dostala pusu.
3. Co obdivujete u svého partnera?
Trpělivost, protože si myslím, že to se mnou občas není jednoduché. Jsem sice ve znamení Panny, ale ascendent mám v Blížencích. U nich se neví, kdo se v nich ráno probudí. Někdy mám hysterické sklony a někdy jsem mouchy snězte si mě. Jsem náladová.
4. Co děláte, když nic neděláte?
To jenom ležím a koukám, jenom jsem a dýchám. Ale když si potřebuju odpočinout od hudby, tak uklízím. Je to hrozný, ale opravdu bezmyšlenkovitě uklidím.
5. Kdy jste se poprvé dotkla své profese?
Už jako malá holka, protože moje o devět let starší sestra Jiřina mě vodila po sousedech a když jsem zazpívala, ona dostala bonbony. Maminka Jiřina Štochlová vede soubor a v něm už jsem jako malá zpívala, takže u zpěvu jsem vyrůstala.

DOKONČENÍ ROZHOVORU NALEZENTE V TÁBORSKÉM DENÍKU 5. ČERVNA NA STR. 8