více >>

Pitt BAND zahraje pro Rolničku

Akce již skončila

V sobotu 3. listopadu bude kapela Pitt BAND z Nemyšle pořádat 10. ročník benefiční taneční zábavy v Sudoměřicích u Tábora. Letos bude hrát pro diakonii Rolnička ze Soběslavi. V minulosti svým vystoupením podpořili například Ligu proti rakovině, Hospic Jordán nebo sdružení Fokus Tábor. Veškeré peníze vybrané na vstupném odevzdají přímo na místě zástupci vybrané organizace. Na pořádání akce s nimi vždy spolupracuje řada dobrovolníků a také obce Sudoměřice u Tábora a Nemyšl.
"Nejde o převratnou částku, která je výtěžkem, ale příjemci jsou vždy vděční a také informují, na co peníze posloužili. Jde o společenskou událost a pravidelný happening, na který se už ze zvyku lidé těší," podotýká Karel Nováček ze sedmičlenné kapely Pitt BAND.

V kapele mimo dva muže, Jiřího Anděla a Karla Nováčka, zpívá také Renata Tousková, na baskytaru hraje Jiří Behenský, klávesy a akordeon ovládá Jiří Anděl, za bicími sedí Martin Březina, elektrické kytary jsou nástroji Josefa Okrouhlíka a Milana Makovce a elektroakustická kytara patří Karlu Nováčkovi.

3. 11.  (20:30–22:00)
Sudoměřice u Tábora, Czechia
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ