více >>

Slapecký triatlon o putovní Kovářku

Akce již skončila

Poslední prázdninovou sobotu (24.8.)můžete v Moravči (obec Slapsko) již po sedmé prověřit svoji kondičku v terénním triatlonu, všestranném závodu pro širokou amatérskou veřejnost všech věkových kategorií.

Tato akce není určena jen sportovcům, ale i těm, kteří se občas rekreačně proběhnou či projedou na kole. Přivítáme celé rodiny– s většími dětmi se mohou rodiče zúčastnit triatlonu v kategorii „smíšená štafeta“, pro menší děti (do 10 let) bude na hřišti připraven překážkový duatlonek – jízda na kole v kombinaci s během přes netradiční překážky a další zábavné hry.


Ve smíšené štafetě mohou závodit ale také ti, kteří nemají v oblibě všechny disciplíny – jedinou podmínkou je, aby v
družstvu, kde každý závodí v 1 nebo max. 2 disciplinách dlouhé trati, byla
alespoň 1 žena.

Tratě závodu přizpůsobíme aktuálnímu stavu vody v rybníkách v okolí a o jejich podobě budeme včas informovat na webových stránkách našeho spolku. Zde se můžete podívat také na varianty tratí z předchozích ročníků.

Délku tratí z minulých ročníků se budeme snažit zhruba dodržet, tedy:

plavání – kolem 300 m, kolo 15- 25 km (podle kategorie)
a běh 2,5 – 4,5 – 7 km (podle kategorie).
Je možná i varianta bez plavání (jako v roce 2017) – ve formě duatlonu (místo plavání krátký běh). Hlavní cenou závodu je putovní Kovářka – přiveze ji David Michalička z Říčan, vítěz loňského ročníku. Každý závodník obdrží upomínkovou samolepku a občerstvení,
děti navíc perníkovou medaili. Na vítěze čekají diplomy, medaile z kovářské dílny Ladislava Dobeše a drobné dárky. Registrace závodníků je od 13:00 na hřišti SDH v Moravči (obec Slapsko), další podrobnosti najdete na našich webových stránkách www.ospolanka.cz. Na setkání se těší organizátoři závodu: Polánka, z.s., Obec Slapsko, SDH Moraveč a Venkov a kovárny, z.s.

24. 8.  (09:00–15:00)
Moravec
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE