Nejvíce hlasů získala holčička Kateřina Neradílková. Ve finálovém kole dostala 25 066 hlasů. Od partnera soutěže získá celá rodina relaxační pobyt v hotelu Pytloun

O vítězství se Kateřina Neradílková dlouho přetahovala s Amálií Muščynkou. Ta získala 19 126 hlasů. Od partnera soutěže získá celá rodina vstup do Aquapalace Praha

I soutěžící, kteří se umístili na třetím, čtvrtém a pátém místě od Deníku obdrží dárek a krásný diplom.

Redakce se rozhodla titul Dítě Deníku udělit oběma děvčátkům na prvních dvou místech, jelikož obě získaly desítky tisíc hlasů a výrazně přeskočily další soutěžící. 

Speciální letní výzva Dítě Deníku.Speciální letní výzva Dítě Deníku.Zdroj: Deník
„Děkujeme všem, kteří hlasovali poctivě a zapojili se do soutěže. Jelikož se poslední finálové dny objevily technické problémy při hlasování, rozhodli jsme se udělit titul Dítě Deníku oběma děvčatům s největším počtem hlasů. Doufáme, že soutěž udělala radost všem zúčastněným,“ uvedl Martin Nevyjel, zástupce ředitele redakcí Deníků.

Všechny ankety, v kterých můžete na Denik.cz hlasovat, jsou chráněny několika mechanismy proti obcházení pravidel ze strany robotů, včetně technologie Recaptcha od společnosti Google. Ceny pro prvních pět dětí zašleme vítězným rodinám domů. „První pětici soutěžících poprosíme o zaslání telefonního čísla a doručovací adresy na e-mail: pavla.novotna@denik.cz,“ dodal Martin Nevyjel.

Fotografie všech dvanácti finalistů najdete v pondělí 11. září v tištěném Deníku. „Připravujeme speciální stranu, kterou si můžete založit do rodinných vzpomínek na památku,“ ukončil Martin Nevyjel.    

V konečném součtu všech kol jste soutěžícím zaslali na 130 000 hlasů, děkujeme!

Facebook Deník Styl je tu pro každého.Facebook Deník Styl je tu pro každého.Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová