Milí čtenáři,

v této soutěži můžete týden co týden dávat hlasy malým školákům, kteří bojují o vaše sympatie. Každý týden na tomto místě můžete hlasovat pro novou skupinu žáčků. Na konci týdenní soutěže školáček, který získal absolutně nejvyšší počet hlasů, postoupí do celostátního finále. Tam se o vaše sympatie utká s dalšími malými vítězi anket z různých koutů republiky. A vítěz tohoto celostátního klání vyhraje originální titul Školák Deníku. Zároveň od partnera naší akce dostane hodnotné ceny, které mu doručíme.

V druhém kole soutěže můžete hlasovat do středy 4. října září do 12 hodin.
Školák Deníku.Fotosoutěž Školák Deníku.Zdroj: Deník

Fotografii, jméno, bydliště a třídu školáka posílejte na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz.

Vyfotit se také můžete přijít na veletrh For Kids do pražských Letňan v pátek 20. října a sobotu 21. října od 10 do 18 hodin nebo neděli 22. října od 10 do 16 hodin do stánku Deníku, kde na Vás budou čekat naše milé fotografky. Součástí programu bude od 10.30 hodin rozhovor s terapeutkou klinické nutriční medicíny Monikou Novotnou na téma strava bez mléka, bez lepku (bez alergenů), autismu a ADHD.

Dítě, matka, školák, prvňák, psaní, písanka - Ilustrační fotoDo soutěže stačí zaslat fotografii, jméno, bydliště a třídu školáčka na e-mail dite@vlmedia.cz.Zdroj: Shutterstock

Soutěž odstartovala 20. září a vyvrcholí v listopadu, kdy se uskuteční velké celorepublikové finále.

Fotosoutěž je založena na formě ankety, kdy jednotliví vítězové týdne, postupují do měsíčního finále. Měsíční finalisté se utkají v celorepublikovém finále.

Zapojte se do naší fotosoutěže Školák Deníku a vyhrajte hodnotné ceny.
Speciální školní výzva s anketou: Zapojte se do naší fotosoutěže Školák Deníku

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu.

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu malému favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

Facebook Deník Styl je tu pro každého.Facebook Deník Styl je tu pro každého.Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová