Srovnání s kvalitním soupeřem nedopadlo pro táborské hráčky dobře a v obou utkáních mu na „Kvapilce“ podlehly 0:3. Na kontě táborského družstva tak zůstává po šesti zápasech jediné vítězství (3:0 v Třebíně). Domácí trenéři Lauber a Klíma se shodli na tomto hodnocení: „Většina setů byla velmi vyrovnaná, zaostávali jsme však v razanci útoku a v poli. Tam se nejvíce projevuje nedostatečná kondice a menší psychická odolnost hráček.“ Na hřiště se postupně dostaly všechny hráčky, nadprůměrné výkony předvedly Denisa Holotová na liberu, Karolína Smažíková na smeči a Šárka Menšíková na nahrávce.

Starší žákyně

V Českých Budějovicích se v sobotu hrálo úvodní kolo krajského přeboru. Táborský tým skončil zásluhou dobrých výkonů třetí, a udržel se tak ve skupině A. Výsledky Volejbalu: – Špaček Č. Budějovice 2:0, – SK Hlincovka 0:2, – Slávia Č. Budějovice 0:2, – Třebín 2:0.
Sestava Volejbalu: Klímová, Smažíková, Š. Menšíková, Ješinová, S. Holotová, Lukáčová, Hrdinová, Němcová, Marková, Gyürkeová, Pakostová, Vrchotová.