Listinu účastníků zaplnilo rekordních 30 hráčů, přičemž další přihlášky zůstaly ležet ladem.
„Třicetičlenná účast je pro nás i do budoucna stropem,“ nechal se slyšet hlavní organizátor turnaje, odchovanec HC Tábor a kouč švýcarského Yverdonu Jiří Rambousek.

Ve víru letošních klání se znovu ocitne hodně zajímavých tváří nejen z hokejových kruhů. Kompletní bude opět rodinný klan Matušíkových; Kateřina, která je spolu s obhájcem prvenství a trojnásobným králem turnaje Přemyslem Škáchou největší favoritkou, si dokonce do Tábora odskočila z dlouhodobého pobytu v Londýně.

Tomáš Klestil.
Brankář Tábora Tomáš Klestil odkládá loučení


Z bývalých hráčů HC Tábor se představí například Pavel Ježek, Dalibor Vošta, Zdeněk Tupý, Miloslav Čech, Radek Šimeček či Jan Jareš. Trenérský štáb Kohoutů budou reprezentovat Tomáš Matušík, René Skalický, Arpád Györi a Štěpán Kadilák, „béčko“ bude mít své zástupce v Richardu Ježkovi a Martinu Pospíšilovi. Táborské A-mužstvo vyšle do boje Jakuba Matušíka či Jana Tesaře, zájmy hokejbalu a tenisu budou zastupovat Martin Špale, Ota Matyš, Vladimír Štol a zmiňovaný Přemysl Škácha. Prohnat favority se chystají i trenérští „krajánci“ Jiří Rambousek a Bohuslav Šubr.