Díky příspěvku od města k němu později přibyla i kvalitní vesla a nové vybavení ihned pomohlo k výtečným výsledkům na závodech.

Velmi vydařené období má za sebou juniorka Žaneta Chudá. K prvenství na regatě v Lysé nad Labem přidala úctyhodné 10. místo na 104 Primátorkách v Praze ve skifu žen a 6. místo mezi juniorkami na mistrovství Vltavy. Při následném mezinárodním mistrovství republiky juniorů v Račicích se Žaneta Chudá poprala statečně nejen se soupeřkami, ale také s velkým větrem a vlnami. V náročných podmínkách se jí podařilo postoupit z rozjížďky a následně jí jen těsně unikla finálová účast. Konečné 14. místo v mezinárodní konkurenci je ovšem pro mladou táborskou veslařku i tak úspěchem.

Na červencovém mistrovství České republiky v Třeboni se dobře uvedli táborští veteráni. Jiří Diviš vybojoval ve skifu mužů do 60 let stříbro. Jan Děkanovský si v kategorii do 50 let odvezl od rybníku Svět dva bronzy z párové čtyřky a dvojskifu (ve společenství).

Pěkné výsledky oddílových kolegů by se měly stát povzbuzením pro dorostence a žactvo, které čeká o druhém srpnovém víkendu regata Chalupa Cup v Jindřichově Hradci.