Mrzet je může hlavně sobotní porážka v Mostě, ke kterému měli v pořadí soutěže podstatně blíž. Nedělní duel na palubovce vedoucích Teplic odehrálo táborské mužstvo velmi solidně a bylo domácím důstojným soupeřem.

BANÍK MOST – BK TÁBOR 84:63 (23:17, 46:35, 63:51)
Na svou severočeskou misi se tým Tábora vypravil v okleštěné sestavě bez Mesze, Kalisty, Tomana a Štíchy. Citelná byla především absence podkošových hráčů. V utkání s Mostem si domácí udržovali zhruba desetibodový náskok a  především díky střeleckému příspěvku Vacha (19 bodů v prvním poločase) drželi Táborští naději na úspěšný výsledek. Hráči Mostu ji definitivně uhasili až v poslední čtvrtině, kdy navýšili svůj náskok až na konečných jednadvacet bodů.
Nejvíce bodů BK Tábor: Vach 27, Dundálek 17, Hušek a Veselý po 6.

BK TEPLICE – BK TÁBOR 94:74 (27:22, 44:36, 73:55)
Utkání prvního týmu tabulky s posledním přineslo zajímavý ofenzivní basketbal.   Družina od Jordánu držela sice zaspala úvod, pak ale držela s favoritem krok. Na začátku druhé poloviny střetnutí se dokázali táborští basketbalisté vybičovat k náporu a ve 23. minutě se k Teplickým přiblížili na rozdíl pouhých dvou bodů. Lídr druholigové skupiny A ale zareagoval na hrozící nebezpečí mohutnou ofenzívou, ve zbytku třetí čtvrtiny nastřílel devětadvacet bodů a o jeho vítězství nemohlo být pochyb.
 Nejvíce bodů BK Tábor: Vach 23, Veselý 17, Dundálek 15.
 Sestava BK Tábor: Vach, Dundálek, Veselý, Hušek, P. Tomášek, Petr Heršálek, Pavel Heršálek, Vopravil.

 Na konci příštího týdne se druholigový nováček z Tábora představí svým domácím fanouškům – do haly ZŠ Helsinská na Sídlišti nad Lužnicí zavítají jihočeští rivalové z Písku a Strakonic.