Boj o umístění na stupních vítězů, který táborský tým svedl se čtvrtým týmem TJ Loko ČB, byl napínavý až do samého závěru sezóny. Bronzovou příčku si totiž Táboračky zajistily až posledním zápasem právě s tímto českobudějovickým týmem.

Při posledním zápasu měl výhodu domácího hřiště tým TJ Loko ČB, i přesto ale Tábor vstoupil do zápasu velice bojovně. Hned v úvodu prvního setu si táborské ženy vytvořily náskok sedmi bodů zásluhou dobrého servisu. Soupeř se ale nevzdával a také přitlačil na podání a první set nakonec získal domácí tým. To ale Táboračky neodradilo od boje a ve druhé sadě přehrály domácí tým 25:18. Ve třetím setu si bohužel táborské ženy vybraly slabší chvilku a podlehly soupeři 14:25.

Klíčový byl pro táborský tým čtvrtý set. Aby se volejbalistky probojovaly na stupně vítězů, potřebovaly na soupeřově palubovce uhrát alespoň dva sety. A podle toho i čtvrtý set vypadal. Táboračky si opět pomohly skvělým servisem a v poli předvedly velice bojovnou hru. Díky velkému nasazení nakonec Tábor čtvrtý set vyhrál a utkání tak směřovalo do zkrácené hry. V tie-breaku sice nakonec vyhrály v nejtěsnějším možném rozdílu volejbalistky z Českých Budějovic, to už ale táborskému týmu radost ze zisku třetí příčky v kraji nevzalo. TJ Loko ČB – SK-V 41 Tábor 3:2 (18, -18, 14, -21, 13).

I když se většinu sezóny táborské ženy potýkaly s oslabením kvůli zraněním a nemocem, během celého ročníku nasbíraly pouze šest prohraných zápasů, což jim pomohlo k zisku bronzové medaile v krajské soutěži. Sestava SK-V 41 Tábor: Ida Černá, Pavlína Dolejšová, Kateřina Hejnová, Petra Hlinková, Petra Jančíková, Jitka Janoušková, Tereza Kolářová, Šárka Menšíková, Gabriela Paniašteková, Zuzana Šmídová, Kateřina Uhlířová, Nikola Vrchotová.