Sedmičlenné družstvo si nakonec v celorepublikové konkurenci vybojovalo 10. pozici, některé závodnice se navíc kvalifikovaly na květnové mistrovství České republiky v pražském Podolí. Svou volnou sestavu zaplavaly mladší žákyně z Tábora dokonce jako osmé nejlepší. V součtu se dvěma povinnými a dvěma losovanými prvky, které musela předvést každá závodnice zvlášť, z toho nakonec byla zmiňovaná desátá příčka táborských barev. Vítězství si z Prahy odvezly reprezentantky z Tesly Brno.

Táborské závodnice Barbora Stolinová a Michaela Průšová navíc vyválčily 2. výkonnostní třídu žactva, a změří tak síly s těmi nejlepšími na republikovém šampionátu. Do týmu je doplní Denisa Križanová a Lenka Kostková.

Na Memoriálu Hany Cinkové se předvedly také starší žákyně táborské TJ, a to ve dvou párových sestavách. Duo ve složení Jana Jiříková a Lucie Jílková obsadilo při své premiéře opět 8. místo, v závěsu za ním skončil další táborský pár Karolína Lorencová – Lucie Vojtová. Soutěž párů nakonec ovládly Eliška Kratochvílová a Barbora Martínková z pražského Neptunu.