Závodníci táborského Subaquaclubu Delfín mají v současnosti velice nestandardní tréninkové možnosti, přesto si od Labe přivezli medailová umístění i další kvalitní výkony.

V litoměřické „pětadvacítce“ zářila především Klára Mazalová. Ve všech svých startech v kategorii D do 13 let potvrdila svou tuzemskou dominanci a všechna prvenství navíc doprovodila novými osobními rekordy. V jejích výborných výkonech dominuje především triumf na 800 m PP, kde všem svým soupeřkám uplavala „o parník“ a vylepšila osm let starý český rekord této kategorie o bezmála čtyři vteřiny.

V medailové sbírce pro Tábor se ke Kláře Mazalové připojil i stejně starý Jáchym Souček, který na severu Čech vybojoval jedno stříbro a dvě 3. příčky. Kvalitními výkony se navzdory bolestivě naraženému zápěstí prezentoval i o rok starší Matěj Novotný a byla z toho čtyři 4. místa. Do první desítky startovního pole se ve svých kategoriích dvakrát probojovaly dvanáctiletá Lea Kovačová a Sára Studená, jednou neminula elitní desítka Nikolu Mazalovou a Zuzanu Novotnou. Za svými možnostmi tentokrát zůstaly Veronika Fuková a Eliška Sklenářová.