Díky tomu nejsou vázáni pouze ve své JKA (Japonská asociace karate), ale vozí úspěchy i ze soutěží asociace WKF (Světová federace karate), která je již zařazena jako olympijské karate.

GRAND PRIX ÚSTÍ N/L.
Bratři Tomáš a Martin Hánovi obohatili úspěšná vystoupení na krajských přeborech a národních pohárech startem v prestižní mezinárodní soutěž s více než čtyřmi stovkami startujících. Martin Hána ovládl kategorii kumite do 21 let ve váze do 75 kg a o stupínek výš – v kategorii do 80 kg – si zajistil bronz. Tomáš Hána skončil ve stejné věkové kategorii na 3. místě v kata, která se cvičí bez rozdílu vah a účastní se jí proto velmi nabité startovní pole. Třešničkou na dortu se pro oba bechyňské bratry stalo prvenství v kata týmu juniorů, kde je doplnil parťák z Neratovic Tien Guyen.

JKA CUP BOTTROP
Dalším zastavením sourozenců Hánových se stal největší německý turnaj JKA Cup Bottrop, jehož vysoký kredit ustanovila účast borců z Německa, Dánska, Francie a České republiky. Nejvýznamněji se do jeho výsledků zapsal Tomáš Hána, který opanoval kata juniorů.

MISTROVSTVÍ ČR
Mezi zahraničními starty svých reprezentantů se v centru zájmu bechyňských karateků ocitl republikový šampionát v Praze. Na ten je nutné se probojovat přes bodový zisk z krajských přeborů a národních pohárů a samotná účast je pro jeho účastníky úspěchem a velkou zkušeností. Výprava z lázeňského města nad Lužnicí byla početná, ale dostat se na stupně vítězů nebylo jednoduché.
Bechyňským nakonec dvakrát zacinkal bronz, o což se postaral Martin Hána v kumite juniorů a juniorský kata tým.

Další výsledky – kata mladší dorost: 10. Adam Proksch. Kata starší dorostenky: 5. Tereza Matějková, 10. Natálie Drozdová. Kata junior: 4. Tomáš Hána, 5. Martin Hána. Kumite senior: 9. Pavel Burian.