Radost z prvního bodového zisku a skalpu soupeře se nastěhovala do kabiny táborského týmu, který navíc svou výhru vyšperkoval čistým kontem.

1. FbK TÁBOR – SOBĚSLAV 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Branky: Blovská (Smetanová), Smetanová, Dvořáková (Smržová), Příhodová, Křivánková (Kratochvílová).

Prestižní ligový duel začal v sezimoústecké hale velmi opatrně a oba celky se soustředily na to rozehrát derby bez chyb. I přesto si v něm nakonec domácí soubor vydobyl jednobrankový náskok.

Úvodní minuty prostřední části hry se staly zřejmě klíčovou fází zápasu. Už na konci 23. minuty přidala Smetanová druhý táborský gól a o necelé tři minuty později uspal ambice soběslavské družiny třetí gól z hole Dvořákové.

V závěrečném dějství zápasu už se výsledkový obrat nekonal, naopak florbalistky 1. FbK potvrdily nečekaně hladkou výhru dalšími dvěma brankami.
Nutno podotknout, že soběslavské družstvo rozhodně nebyly bez nadějí na lepší výsledek, přestože i poměr střel hovořil poměrně výrazně jejich neprospěch. Jeho hráčky v čele s kanonýrkou Markétou Kabešovou ovšem tentokrát mlčely, a navíc měly proti sobě výtečně chytající táborskou gólmanku Janu Soldátovou.

1. FbK TÁBOR: Soldátová – Vrtišková, Smetanová, Kratochvílová, Dvořáková, Příhodová, Kroupová, Blovská, Smržová, Trsková, T. Pavlíková, Křivánková, Kratochvílová.
BANES FLORBAL SOBĚSLAV: Pavlíková – Háková, Michalová, Nováková, M. Kabešová, Kostečková, Mandíková, P. Kabešová, Škodová, Grenarová, Bínová.