Vítězem hlavního závodu třídy MX2 Junior se stal Jiří Matějec z HT Group Racing teamu, který vyhrál kvalifikaci i obě finálové jízdy. Účastník seniorského mistrovství světa třídy MX2 Sandner byl v kvalifikačním tréninku třetí, v první jízdě se musel sklonit před svým největším soupeřem Matějcem a dojel druhý. Ve druhé po pádu v prvním kole začínal úplně zezadu, dotáhl se na šestnáctou příčku a celkově skončil až šestý.

Výsledky - MX Junior: 1. Matějec 50, 2. Rammel (Rak./Motosport Chýnov) 40, 3. Rathouský 40. 125 2T: 1. Pergel (Maď.) 50, 2. Máj 40, 3. Steiger 40. 85 ccm: 1. Marek 50, 2. Ferenc Maď./Mot. Chýnov) 42, 3. Kučeřík 37. 65 ccm: 1. Katona (Maď.) 50, 2. Pojar 40, 3. Emecker (Rak./Mot. Chýnov) 38. 50 ccm: 1. Nohavica 50, 2. Schaninger (Rak./Mot. Cýnov) 40, 3. Szabó 38. Ženy: 1. Kapsamerová (Rak./ Mot. Chýnov) 50, 2. Simonová 42, 3. Vítková 40.