SILVESTROVSKÝ VÝŠLAP NA CHOUSTNÍK

Choustník – Obecní úřad srdečně zve všechny v pondělí 31. prosince na Silvestrovský výstup k zřícenině hradu Choustník. Na hradě bude pro účastníky otevřeno od 10 do 16 hodin, navíc se po dosažení cíle místní i přespolní odvážlivci dočkají chutného občerstvení.

SILVESTROVSKÁ CYKLOJÍZDA PRO KLÍČEK

Sezimovo Ústí/Planá nad Lužnicí – V pondělí 31. prosince se koná tradiční charitativní silvestrovská cyklojízda s BSP Novák Planá nad Lužnicí. Výtěžek bude věnován dennímu a týdennímu stacionáři Klíček. Sraz je v 10 hodin na Husově náměstí v Sezimově Ústí I. u hodin, vítáni jsou stálí i noví účastníci.

SILVESTROVSKÝ BĚH JISTEBNICÍ A ZÁVODY KOLOBĚŽEK

Jistebnice - 36. ročník Silvestrovského běhu, 16. ročník Jistebnické koloběžky a vložené dětské závody se konají v pondělí 31. prosince. Registrace, prezentace a výdej startovních čísel potrvá od 8.30 do 10 hodin v kulturním domě. Startovné pro dospělé činí 100 Kč, děti ho mají zdarma. V ceně startovného je i občerstvení pro závodníky. V 10 hodin odstartuje dětský závod z náměstí v Jistebnici.

V 11 hodin se na start postaví dospělí, budou mít na výběr ze dvou tras různých délek, a to 14,2 kilometrů směrem na Chlum, tento závod je hlavní a počítá se také do Jihočeského běžeckého poháru nebo závod na 6 kilometrů směrem na Nadějkov. Více informací na www.spsvd.cz, srdečně zve Spolek pro sport všeho druhu Jistebnice.

SILVESTROVSKÁ PADESÁTKA

Veselí nad Lužnicí - Tradiční silvestrovská cykloakce, vyjížďka na kolech začíná ve 13 hodin, kdy se všichni účastníci sejdou na parkovišti před kulturním domem. Čeká je trasa o délce kolem 50 kilometrů. Užijte si poslední den v roce v sedlech svých bicyklů.