Navzdory manku v plaveckém tréninku způsobenému rekonstrukcí domácího bazénu si v bazénu Lužánky nevedli špatně a připsali si dokonce skalp vedoucího Steppu Praha.

TJ TÁBOR - STEPP PRAHA 15:14 (5:3, 3:3, 4:4, 3:4). Zápas se od začátku odehrával v režii táborského týmu, a především Čížek byl na centru k nezastavení. S přibývajícími minutami se na hře Jihočechů začala projevovat absence plaveckých tréninků, Pražané srovnali krok a hrozili z rychlých protiútoků. Táborští hráči ale obrovskou bojovností vítězství uhájili a v infarktovém závěru uhájili nejtěsnější vítězství. Branky Tábora: Čížek 6, Mráz 4, Dolének 2, T. Míka, Vl. Pejša, Pekař.

TJ TÁBOR – KOMETA BRNO 9:16 (4:4, 3:5, 2:2, 0:5). O sobotním podvečeru nastoupili Táborští proti domácímu týmu. Utkání bylo od úvodních minut vyrovnané, a až na konci druhé čtvrtiny se Kometě dařilo odskočit na rozdíl dvou gólů. Tento stav vydržel až do začátku závěrečné části, kdy už na hosty opět dolehla absence plavecké přípravy a Brňané navýšili vedení o další dvě branky. Zbytek střetnutí už na táborské straně dohrála lavička složená převážně ze starších žáků. Branky Tábora: T. Míka 4, Čížek 2, Dolének, Vl. Pejša, Mráz.

TJ TÁBOR – UP OLOMOUC 20:4 (7:0, 1:0, 6:0, 6:4). Nedělní duel s mladými Hanáky měl být jednoznačnou záležitostí, přesto táborský celek neponechal nic náhodě a nastoupil do něj v nejsilnější sestavě a s maximálním soustředěním. Předpoklady naplnila už první čtvrtina, kterou pólisté od Jordánu vyhráli 7:0. Do dalšího průběhu tak vyrukovala do vody hlavně lavička a závěr zápasu si užila ryze žákovská sestava. Palbu řídil kapitán týmu Tomáš Míka, který olomoucké konto zatížil osmi góly převážně z dálky. Branky Tábora: T. Míka 8, Mráz 4, Čížek 3, Vl Pejša 2, Dolének 2, Pekař.

Trenér týmu TJ Tábor Martin Kučera sáhl ve svém hodnocení pro pochvalná slova: „Přestože už jsme ztratili naději na postup do jarních bojů o titul, dokázali se kluci vyhecovat a i přes špatnou plaveckou trénovanost porazili Stepp. Na brněnskou Kometu už jim síly chyběli. Podobné výkony bychom rádi zopakovali i v polovině prosince v Olomouci a. na jaře chceme vyhrát ruhou ligu, a umístit se tak celkově na pěti místech. Při současné možnosti tréninku to pro nás bude maximum,“ prohlásil po turnaji táborský kouč.

Sestava TJ Tábor: Zadražil – Vojtěch Pejša, Čížek, Vl. Pejša, V. Míka, Dolének, Vaněk, Mráz, T. Míka, Veselý, Pekař, Urban.