Benjamínci v kategorii 6 - 7 let obsadili hned všechny tři místa na „bedně“. Prvenství slavil nováček Matěj Dvořáček, druhé místo obsadil Jakub Jenčík a třetí doběhl Jakub Hubáček.

Mezi dívkami zvítězila Běta Šoulová, bronz brala Anna Fučíková a pátá byla Denisa Stuchlíková.

V kategorii 8-9 let získal bez zaváhání mistrovský titul Adam Šiška, stříbro pak v dívkách vybojovala Terezie Fučíková.

V nejpočetnější kategorii 10 -11 let se prodral na druhé místo Ondřej Hubáček. Při svém prvním duatlonu si skvěle vedl Jan Lemberka, který doběhl sice na nepopulárním, ale úspěšném 4. místě. Václav Šoula i přes kolizi v náročném cyklistickém terénu skončil šestý. S promáčenou tratí se statečně poprali také Eduard Straka (8.), Matěj Šiška (11.), Matyáš Ošmyk (12.) a Petr Kobliha (13.)

Nejlepší dívkou se v této kategorii se stala Anička Jenčíková, která se tak mohla radovat ze zisku mistrovské zlaté medaile.

V kategorii 12 - 13 let byl z táborského týmu nejlepší Matěj Homola, který doběhl na pátém místě, hned za ním pak skončil Jan Zadražil.

Mezi dívkami si pro stříbro doběhla trochu zklamaná Kateřina Dvořáková. Triathlon Team Tábor reprezentovala také Adéla Neuschlová a obsadila 6. pozici, sedmá byla Ema Straková.

Kategorii 14 - 15 let ovládl při své duatlonové premiéře Ondřej Lemberka, který všechny své soupeře nechal za sebou o více než minutu. Na 6. místě dokončil závod José Musil.

Dále hájil barvy týmu od Jordánu Vojtěch Vacek, který zablácený doběhl na celkovém 7. místě a ve své kategorii bral stříbro.