Ve výborné formě se opět představila třináctiletá Klára Mazalová. V závodě na 400 m PP jednoznačně kralovala a ukázala, že na delších distancích hledá soupeřky i mimo Česko jen těžko. Ke svému triumfu přidala bronz na poloviční trati, na 200 m BF (dvě klasické ploutve) dohmátla pátá a na trati 100 m PP si zajistila 4. příčku.

O rok starší Matěj Novotný odjel do Maďarska oslabený střevními potížemi. Navzdory nim předvedl velice kvalitní výkony, které však na medailové příčky nestačil. Na 200 m PP skončil šestý a na 400 m BF sedmý.

Třináctiletý Jáchym Souček potvrdil stoupající výkonnost. Ve své kategorii D doplaval šestý v závodech na 200 m PP a 400 m BF, a 7. místo bral na 50 m PP.

V kategorii E do 11 let si vylepšila svá osobní maxima Sára Studená, což jí vyneslo pátá pořadí na 200 m PP a 50 m PP. O příčku níž se umístila v závodě na 400 m PP. Vynikající 2. místo si z maďarské štace odvezla Zuzana Novotná, a to díky startu na 100 m PP. Závod na 400 m PP dokončila jako čtvrtá.

Bojovné výkony Nikoly Mazalové jí řadily na konec první desítky startovního pole. Nevýrazné zaplavané časy provázely Leu Kovačovou, ale podepsal se na nich přechod na nový typ ploutve, která by jí ale měla v sezoně pomoci k výraznému zlepšení svých „osobáků“.