Právě poslední soutěžní den se ještě podepsal pod několik změn na medailových pozicích. V kategorii Kombi Open doplachtil ke stříbru zbraslavický Tomáš Rendla, přestože předtím pobýval na čtvrtém místě. Ze čtvrtých pozici zaútočili ve čtvrteční derniéře také další dva účastníci šampionátu, a to Ondřej Bordovský z AK Krnov (kat. Klub) a japonský pilot Makoto Ichikawa (Kombi 15m).

Táborský region měl ve víru mistrovství republiky jediné zastoupení, a to v soběslavském Karlu Knotkovi. V kategorii Klub dlouho pobýval okolo 15. příčky, nakonec ale klesl na 21. místo.

Medailové pořadí

KOMBI OPEN: 1. Petr Krejčiřík (AK Hranice), 2. Tomáš Rendla (AK Zbraslavice), 3. Andreas Kuhl (FSV Eisenhüttenstadt).

KOMBI 15M: 1. Pavel Loužecký (AK Přibyslav), 2. Miloslav Cink (AK Plzeň-Letkov), 3. Makoto Ichikawa (Action).

KLUB: 1. Jan Louda (AK Hodkovice), 2. Jan Horák (AK Zbraslavice), 3. Ondřej Bordovský (AK Krnov).

Táborské mistrovství republiky, jehož sobotní vyhlášení si nenechal ujít ani starosta Tábora Jiří Fišer, zanechalo u jeho aktérů velmi dobrý dojem. Potvrzují to i závěrečná slova předsedy organizačního výboru Tomáše Jirmuse: „Myslím si, že to dopadlo dobře. Šampionát byl bezpečný a obešel se bez nehody, což je samozřejmě nejdůležitější. Jeho účastníkům se v Táboře moc líbilo, také proto, že jsme měli v programu hodně disciplín, což na mistrovství republiky ještě nebylo. Podle jejich slov se budou do Tábora rádi vracet."