Pátek

MOTORISMUS – Rallye Český Krumlov, I. etapa (15.30 start a 23:20 cíl v Č. Budějovicích na výstavišti).

FOTBAL – ČFL: Táborsko B – Slavia Praha B (17:30 Svépomoc), Písek – Hostouň (18), krajský přebor: Hluboká – Jankov (18), I. A třída: Chýnov – Dačice (18), I. B třída: Bavorov – Chelčice (17).

BASEBALL – Extraliga muži: Hluboká – Kotlářka Praha (19).

BASKETBAL – Kvalifikace o extraligu juniorek: Strakonice – Trutnov (20).

ATLETIKA – Běh kolem Babek v Kardašově Řečici (18:15 fotbalové hřiště 6 km, 17 děti).

Sobota

MOTORISMUS – Rallye Český Krumlov, II. etapa (7:30 start v Č. Budějovicích na výstavišti, cíl v 16:57 v Č. Krumlově v Jelení zahradě), mezinárodní mistrovství republiky v supermotu v Písku (10 Hradiště tréninky, 17:20 Pohár Milana Brože).

FOTBAL – Divize: Soběslav – Mariánské Lázně (17), krajský přebor: Mirovice – Týn (10:15), Rudolfov – Milevsko (10:30), Semice – Olešník (13:30 Protivín), Třebětice – Roudné (17), Osek – Dražice (17), I. A třída: Prachatice – Hrdějovice (10:15), Čkyně – D. Dvořiště (13:30), Sousedovice – Zl. Koruna (13:30), Planá – Vodňany (17 Boršov), Blatná – Borek (17), Slavia ČB – N. Včelnice (10:30), Lišov – Loko ČB (17), Bernartice – Jistebnice (17), I. B třída: Loučovice – Olešnice (13:30), Frymburk – Ledenice, Chvalšiny – Hluboká B, Mladé – Roudné B (vše 17), Stachy – Dražejov (13:30), Vl. Březí – Strakonice B (13:30), Volyně – Střel. Hoštice, Bělčice – Vacov, Meteor Tábor B – Včelná, Sepekov – Hradiště, Podolí – Planá/L. (hř. Šamonice), Větrovy – Čimelice (vše 17), H. Žďár – Ševětín (10:30), Slavonice – Lomnice (17), Buk – K. Řečice (17), I. liga dorostu: Dynamo ČB – Plzeň (10:15 Složiště), divize dorostu: Roudné – Tachov (10), liga žáci: Dynamo ČB – Pardubice (15 Složiště), divize žáci: SKP ČB – Písek (10), divize ml. žáci: SKP ČB – Písek (10), KP dorostu: Strakonice – Písek B (10 Sídliště), Meteor Tábor – Slavia ČB (10 Viktoria), Třeboň – Čt. Dvory (10), I. A dorostu: Bechyně / Stádlec – Chotoviny / Malšice (hř. Stádlec), Kestřany – Týn, Kovářov – Soběslav, Blatná – Planá/L. (vše 10), KP žáci: Veselí – Loko ČB, Č. Krumlov – Vimperk, Týn – J. Hradec, Milevsko / Sepekov – Prachatice / Lhenice (vše 10), I. A žáci: T. Sviny – Čt. Dvory (9), Ševětín – Suchdol / Č. Velenice, Lišov – Netolice / Strunkovice, Větrovy / Sez. Ústí – Volyně / Volenice (hř. S. Ústí), Soběslav – Protivín / Písek (vše 10), divize ženy: Mokré – Kaplice (13), II. liga dorostenky: Dynamo ČB – Trutnov (15:30 Složiště), liga žákyně: Dynamo ČB – Braník (10 Složiště).

HOKEJBAL – I. liga muži, semifinále play off: Blatná – Ml. Boleslav (16).

NOHEJBAL – I. liga muži: Radomyšl – Pankrác (12), II. liga muži: Třeboň – Čakovice B (14).

ATLETIKA – Krajský přebor mužů, žen a dorostu v Táboře (9:30), 8. ročník. běhu Sezitun v Sez. Ústí (17 u hájovny Nechyba 12 km, 17:05 na 6 km, 17:10 na 4 km), Lomecký běh v Lomci u Vodňan (11 poutní místo Lomec 12 km, 10 na 6 km, 9 děti), Dobročinný běh v Č. Krumlově (12 městský park 10 a 5 km, 10 děti 200 – 1000 m, 11 vozíčkáři), 4. ročník Velenického běhu (11 hřiště Č. Velenice na 5 km, 11:20 na 2,5 km).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj ml. žactva ve Vimperku (9 ZŠ).

BADMINTON – Turnaj U11 na Dobré Vodě (9 ZŠ).

Neděle

FOTBAL – FORTUNA:LIGA, skupina o záchranu: Dynamo ČB – Jablonec (17 Střelecký ostrov), FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Táborsko – Dukla Praha (17 Kvapilova), divize: J. Hradec – Petřín Plzeň (16), krajský přebor: Třeboň – Protivín (10:30), Strakonice – T. Sviny (17 Křemelka), I. A třída: Strunkovice – Vimperk (17), Kam. Újezd – Kaplice (17), Kovářov – S. Ústí (15), Čt. Dvory – Veselí (17), Ml. Vožice – Meteor Tábor (17), I. B třída: Větřní – Č. Krumlov B (13:30), T. Sviny B – Kaplice B (15 Slavče), Lhenice – Boršov (16), Prachatice B – Štěkeň (11 Záblatí), Netolice – Sedlice (16), Chotoviny – Chyšky, Protivín B – Božetice, Milevsko B – Rat. Hory (vše 17), Nemanice – Suchdol (10), Třeboň B – N. Bystřice (15 Břilice), Stráž – Dobrá Voda (15), Neplachov – Studená (16), II. liga dorostu: Táborsko – Pardubice B (11 Soukeník), Dynamo ČB – Plzeň B (12:30 Složiště), divize žáci: Strakonice – Rokycany (10 Sídliště), divize ml. žáci: Strakonice – Táborsko (15 Sídliště), KP dorostu: Veselí / Suchdol – Loko ČB (10 Suchdol), Hradiště – Vimperk / Volyně (10), I. A dorostu: T. Sviny – D. Voda / Nemanice, Hluboká – Netolice / Jankov, Borek – Mokré, Rudolfov – Kaplice, Vacov – Čkyně (vše 10), Ševětín / Bukovsko – H. Planá / Frymburk (14:30), Větrovy / S. Ústí – K. Řečice (10), Čimelice / Mirovice – Jistebnice (10), KP žáci: Třeboň – Hradiště (10 Břilice), I. A žáci: Slavia ČB – Nemanice / D. Voda (13:30), Rudolfov – Kaplice (14:30), Bechyně / Stádlec – Chýnov / Ml. Vožice (9:30 Stádlec), Hradiště B / Semice – Vlach. Březí / Husinec (9:30 Putim), Vodňany – Blatná (10), divize ženy: Blatná – Hradiště (14).

MOTORISMUS - Mezinárodní mistrovství republiky v motokrosu v Pacově (13 finálové jízdy, 7:45 trénink, 9:30 kvalifikace), mezinárodní mistrovství republiky v supermotu v Písku (13:30 Hradiště, 8 warm up, 10:10 kvalifikace).

HOKEJBAL – I. liga muži, semifinále play off: Blatná – Ml. Boleslav (14).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj st. žactva ve Vimperku (9 ZŠ).