Pátek

FOTBAL – I. B třída: Bavorov – Volyně, Sedlice – Štěkeň, Dobrá Voda – Nemanice, Studená – Kard. Řečice, Meteor Tábor B – Chyšky (vše 18), divize dorostu: Písek – Roudné (19).

VOLEJBAL – Extraliga junioři U20, finálový turnaj v Č. Budějovicích (10 Jihostroj ČB – Olomouc, 12 Lvi Praha – Kojetín, 15 Kojetín – Olomouc, 17 Jihostroj ČB – Lvi Praha, vše ZŠ O. Nedbala, 10 Brno – Prosek, 12 Liberec – Blue Ostrava, 16 Liberec – Prosek, 18 Blue Ostrava – Brno, vše Sportovní hala).

MOTORISMUS – Mistrovství ČR a Pohár Autoklubu v motokárách v Písku na Hradišti (8 volné tréninky).

GOLF – Charitativní turnaj Hra pro Erička na Hluboké (9).

Sobota

FOTBAL – ČFL: Dynamo ČB B – K. Vary (11 Složiště), divize: Č. Krumlov – Rokycany (10:15), Katovice – J. Hradec (17), krajský přebor: Roudné – Strakonice (13:30), Protivín – Mirovice (15), Olešník – Osek, Rudolfov – Třeboň, Milevsko – Třebětice, Dražice – Hluboká, Týn – T. Sviny (vše 17), I. A třída: Borek – Strunkovice (10), Zl. Koruna – Kam. Újezd, Blatná – Sousedovice, Dolní Dvořiště – Kaplice (vše 13:30), Vimperk – Prachatice (17), Vodňany – Čkyně (17), Loko ČB – Kovářov (10:15), Meteor Tábor – Čt. Dvory (10:30), Nová Včelnice – Chýnov (13:30), Sez. Ústí – Bernartice (13:30), Veselí – Dačice (17), Jistebnice – Ml. Vožice (17), I. B třída: Č. Krumlov B – Lhenice (13:30), Boršov – Mladé (13:30), Roudné B – Hluboká B, Vacov – Stachy, Dražejov – Bavorov, Volyně – Vl. Březí, Střel. Hoštice – Bělčice (vše 17), Rat. Hory – Větrovy (13:30), Podolí – Protivín B (hř. Šamonice), Planá/L. – Chotoviny (hř. Želeč), Čimelice – Sepekov, Božetice – Meteor Tábor B, Hradiště – Včelná, Ševětín – Buk, Lomnice – Třeboň B (vše 17), liga ml. žáci: Dynamo ČB – Cidlina (13 Složiště), divize ml. žáci: Táborsko – Písek (10 Soukeník), KP dorostu: Prachatice / Volary – Meteor Tábor, Čt. Dvory – Strakonice, Slavia ČB – Písek B (vše 10), I. A dorostu: Rudolfov – Hluboká, Kaplice – T. Sviny, Netolice / Jankov – Vacov, D. Voda / Nemanice – Hrdějovice, Planá/L. – Bechyně / Stádlec (hř. Želeč), Blatná – Kovářov (vše 10), KP žáci: J. Hradec – Dačice / N. Bystřice (10 Tyrš.), Vimperk – Veselí (10), Milevsko / Sepekov – Č. Krumlov (12:30), Loko ČB – Týn (14), I. A žáci: Nemanice / D. Voda – Rudolfov (9:30), Bechyně / Stádlec – Soběslav, Chýnov / Ml. Vožice, Volyně / Volenice – Hradiště B / Semice (vše 10).

MOTORISMUS – Mistrovství ČR a Pohár Autoklubu v motokárách v Písku na Hradišti (8 volné tréninky, 13:30 měřené tréninky, 15:30 první finálové jízdy).

VOLEJBAL – Extraliga junioři U20, finálový turnaj v Č. Budějovicích (10 a 12 o 5.-8. místo, 14 a 16 semifinále, vše ZŠ O. Nedbala).

BASEBALL – Extraliga muži: Hluboká – Třebíč (13).

NOHEJBAL – I. liga muži: Radomyšl – Solidarita Praha (12).

ATLETIKA – KP družstev mužů, žen a ml. žactva v Prachaticích (10), 30. ročník Dačické 14 (10:30 zámecký park 13,5 km, 10:35 ženy 9,7 km), 4. ročník Počáteckého půlmararonu (15 fotbal. stadion 21 a 10 km, 17:30 děti), Římovský běh pro úsměv (13 staré fotbal. hřiště 7,5 km, rodinný běh 2 km), 18. ročník Běhu na Kohout (11:45 koupaliště Besednice 10 km, příchozí 2 km, 10 Nording Walding, 11 canicross, 9:30 mládež 100 až 2000 m).

CYKLISTIKA – Kolo pro život, závod horských kol na Hluboké (11 Masarykova ulice).

BADMINTON – Celostátní turnaj juniorů GPB U19 v Č. Krumlově (9, dokonč. neděle 9), turnaj žactva GPC U13 v Táboře (9 gymnázium).

TRIATLON – 38. ročník Jindřichohradeckého triatlonu (10 chatový tábor Malý Ratmírov, 400 m plavání, 10 km kolo, 1,5 km běh).

STOLNÍ TENIS – Jihočeský TOP 10 ml. žactva v Kaplici (9).

Neděle

FOTBAL – Krajský přebor: Jankov – Semice (17), I. A třída: Hrdějovice – Planá (16), Lišov – Slavia ČB (17), I. B třída: Ledenice – Chvalšiny, Trhové Sviny B – Frymburk (hř. Slavče), Olešnice – Větřní (vše 15), Kaplice B – Loučovice (17), Chelčice – Netolice (16), Strakonice B – Prachatice B (17 Křemelka), Chyšky – Milevsko B (15 Milevsko), Stráž – H. Žďár (15), Neplachov – N. Bystřice (16), Suchdol – Slavonice (17), divize dorostu: SKP ČB – Doubravka (10), divize žáci: Táborsko – Příbram (10 Mír), Roudné – Petřín Plzeň (10), Písek – Povltavská (15), KP dorostu: Vimperk / Volyně – Milevsko / Sepekov, Veselí / Suchdol – Třeboň, Loko ČB – Hradiště (vše 10), I. A dorostu: H. Planá / Frymburk – Čkyně (10 Frymburk), Mokré – Ševětín / D. Bukovsko (11), Týn – Čimelice / Mirovice (hř. Temelín), Soběslav – Větrovy / S. Ústí, Chotoviny / Malšice – Protivín, Jistebnice - K. Řečice (vše 10), KP žáci: Prachatice / Lhenice – Třeboň (10), Hradiště – Meteor Tábor (10), I. A žáci: Netolice / Strunkovice – T. Sviny, Suchdol / Č. Velenice – SKP ČB B, Kaplice – Čt. Dvory (vše 10), Slavia ČB – Ševětín (13:30), Vl. Březí / Husinec – Větrovy / S. Ústí (9:30 Husinec), Protivín / Písek – Blatná (10).

VOLEJBAL – Extraliga junioři U20, finálový turnaj v Č. Budějovicích (9 o 7. místo, 11 o 5. místo, 13 o 3. místo, 15 finále, vše ZŠ O. Nedbala).

MOTORISMUS – Mistrovství ČR a Pohár Autoklubu v motokárách v Písku na Hradišti (8 warm up, 10:15 druhé finálové jízdy, 13:50 superfinále).

CYKLISTIKA – Kritérium JAL ve Vimperku (11).