Pátek

FOTBAL – Krajský přebor: Olešník – Rudolfov (18), I. B třída: Chyšky – Sepekov (18), Studená – Buk (18), I. A žáci: Čt. Dvory – SKP ČB B (16:30 Zliv).

BASEBALL – Extraliga muži: Hluboká – Arrows Ostrava (19).

Sobota

FOTBAL – ČFL: Dynamo ČB B – V. Plzeň B (10:30 Složiště), divize: Č. Krumlov – Tachov (10:15), Katovice – Hořovice (17), krajský přebor: Roudné – Hluboká (13:30), Protivín – Třebětice (15), Dražice – Třeboň, Týn – Strakonice, Trhové Sviny – Semice (vše 17), I. A třída: Borek – Planá (10), D. Dvořiště – K. Újezd (13:30), Zl. Koruna – Strunkovice (13:30), Vimperk – Čkyně (17), Vodňany – Sousedovice (17), Loko ČB – Ml. Vožice (10:15), S. Ústí – Čt. Dvory (10:30), Nová Včelnice – Kovářov (13:30), Veselí – Chýnov, Dačice – Bernartice, Jistebnice – Lišov (vše 17), I. B třída: Č. Krumlov B – T. Sviny B (13:30), Boršov – Frymburk (13:30), Roudné B – Chvalšiny, Kaplice B – Lhenice, Dražejov – Volyně, Střelské Hoštice – Bavorov, Vacov – Netolice, Sedlice – Prachatice B (vše 17), Rat. Hory – Podolí (13:30), Včelná – Milevsko B (13:30), Planá/L. – Větrovy (hř. Želeč), Čimelice – Protivín B, Božetice – Chotoviny, Hradiště – Meteor Tábor B (vše 17), Ševětín – Nemanice (13:30), Dobrá Voda – Třeboň B (13:30), Lomnice – Stráž, Kar. Řečice – Slavonice (17), divize dorostu: SKP ČB – Petřín Plzeň (10), J. Hradec – Doubravka (10 Tyrš.), Táborsko B – Klatovy (10:15 Soukeník), divize žáci: Písek – Příbram (15), divize ml. žáci: Táborsko – T. Praha (10 Svépomoc), KP dorostu: Prachatice / Volary – Třeboň, Čt. Dvory – Hradiště, Slavia ČB – Strakonice, Písek B – Milevsko / Sepekov (vše 10), I. A dorostu: Kaplice – Borek (9:30), Mokré – Hluboká, D. Voda / Nemanice – Ševětín / D. Bukovsko (hř. Nemanice), Netolice / Jankov – T. Sviny (vše 10), Planá/L. – Kestřany  (10 Želeč), KP žáci: Hradiště – Dačice / N. Bystřice (9), Vimperk – Třeboň (10), Loko ČB – Milevsko / Sepekov (14), I. A žáci: Chýnov / Ml. Vožice – Větrovy / S. Ústí (10), divize ženy: Táborsko – Mokré (10 Viktoria), Kaplice – Blatná (13), liga žákyně: Dynamo ČB – Dukla Praha (13 Složiště).

BASEBALL – Extraliga muži: Hluboká – Arrows Ostrava (16).

ATLETIKA – II. liga mužů a žen v Písku (10).

BASKETBAL – Kvalifikace o extraligu kadetů: BK Lions J. Hradec – Kyjov (16), kvalifikace o extraligu kadetek: Strakonice – Basket Slovanka (16:30).

ATLETIKA – Běh kolem Jivna (11 na návsi v Jivně kros 10 km, 10 děti 106 až 540 m), Pivoňův běh v Píseckých horách (13 od bývalé hájenky Na Křižatkách 21 km, 13:10 na 10 km, 13:20 na 3 km, 11 děti), 8. roč. Dubenského běhu pro dobrou věc (15 fotbalové hřiště v Dubném 5 km, 16 rodinný běh 3 km, 14 děti).

NOHEJBAL – II. liga muži: Habeš Strakonice – Slaný (10), Třeboň – Slavia Praha (14).

BADMINTON – Oblastní přebor U17 a U13 v Č. Budějovicích (9 sokolovna).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj nejmladšího žactva v Lipí (9 sál Lipenka).

Neděle

FOTBAL – Krajský přebor: Jankov – Mirovice (17), Milevsko – Osek (17), I. A třída: Hrdějovice – Blatná (16), Kaplice – Prachatice (17), Meteor Tábor – Slavia ČB (17), I. B třída: Ledenice – Loučovice (15), Olešnice – Mladé (15), Hluboká B – Větřní (17), Chelčice – Vl. Březí (16), Strakonice B – Bělčice (hř. Křemelka), Štěkeň – Stachy, Suchdol – Neplachov, Nová Bystřice – Horní Žďár (vše 17), divize dorostu: Písek – Přeštice (10), divize žáci: Roudné – Vlašim (10), Táborsko – Strakonice (10 Svépomoc), divize ml. žáci: SKP ČB – Petřín Plzeň (10), KP dorostu: Vimperk / Volyně – Meteor Tábor (10), Loko ČB – Č. Krumlov (10), I. A dorostu: H. Planá / Frymburk – Vacov (hř. Frymburk), Čkyně – Hrdějovice, Týn – Kovářov, Soběslav – Bechyně / Stádlec, Chotoviny / Malšice – Čimelice / Mirovice, Jistebnice – Větrovy / S. Ústí, K. Řečice – Protivín (vše 10), KP žáci: J. Hradec – Č. Krumlov (9:30 Tyrš.), Meteor Tábor – Veselí (10), Prachatice / Lhenice – Týn (10), I. A žáci: Nemanice / D. Voda – Lišov (9:30), Suchdol / Č. Velenice (10), Kaplice – T. Sviny (10), Netolice / Strunkovice – Ševětín (14), Vl. Březí / Husinec – Bechyně / Stádlec (9:30 Husinec), Volyně / Volenice – Soběslav, Protivín / Písek – Vodňany, Blatná – Hradiště B / Semice (vše 10), ČL ženy: Dynamo ČB – Liberec B (11 Složiště), divize ženy: Prachatice – Domažlice (15 Záblatí), Hradiště – Klatovy (16).

BASKETBAL – Kvalifikace o extraligu kadetek: Strakonice – K. Vary (13).

ATLETIKA – 38. roč. Běhu na Kluka (8 z Č. Budějovic od Akademie věd 26 km).

STOLNÍ TENIS – Jihočeský TOP 10 dorostu v Táboře (9:30 ZS).

NOHEJBAL – Liga dorostu: Habeš Strakonice/ Radomyšl – Čakovice (12 Habeš), Dynamo ČB – Plzeň-Bílá Hora (12).

BADMINTON – Oblastní přebor U15 v Č. Krumlově (9).