A zdárně! V Prachaticích museli bojovat o vítězství do posledních vteřin, následný domácí duel s Protivínem už ale navzdory prohrané první třetině zvládli bez starostí.

PRACHATICE B - SK TÁBOR 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

Branky Tábora: Vlnatý, Portl, Šuléř.

K prvními zápasu na cizím hřišti vycestovala poslepovaná desetičlenná družina. Přivítal ji nový prachatický areál s plastovým povrchem, osvětlením a šatnami. Hostům chvíli trvalo, než si na rychlý povrch zvykli, ale v 8. minutě propálil prachatického gólmana Kacetla od modré Vlnatý a určil další ráz utkání.  Od té doby existovalo na hřišti jen jedno mužstvo, a tím bylo to táborské. Ve 14. minutě zaslouženě přidal Portl z dorážky druhý gól.

Ve druhé části musel prokazovat své umění také táborský brankář Šimon a v 19. minutě dokonce kapituloval z dorážky Bárty, aby následně vyrazil maskou poslední opravdu nebezpečnou střelu Šumavanů.

Ve třetí části držel domácí naděje brankář Kacetl, ale sedm minut před koncem přece jen kapituloval po střele Šuléře z mezikruží. O dvě minuty později sice rozdmýchal prachatický plamínek Hebík, ale zkušení hosté už si vítězství pohlídali.

SK TÁBOR – PROTIVÍN 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

Branky Tábora: Portl, Prštický, Erwerth, Gärtner.

Do nedělního domácího zápasu naskočili Prštický s Vojtěchem Vaníčkem, na druhé straně v ale chyběli Špale se zraněným Štěpánem Vaníčkem. Platan přivezl na „Sojčák" dvě pětice i s nejlepším hráčem Bicanem.

Domácí hokejbalisté se od úvodních minut chopili iniciativy, ale proměňovat své šance jim dělalo potíže. A jak už to tak bývá, uhodilo na druhé straně a Bíba zajistil Platanu vedení. Jednobrankový náskok si Protivínští hýčkali až do 17. minuty. Pak se ale táborský tým konečně prosadil dvěma slepenými brankami z holí Portla a Prštického, a vedení už ze svých rukou nepustil, přestože se muselo na další branky čekat až do třetí části hry. Na konci zápasu došlo zbytečně k několika potyčkám, ale na výsledku zápasu už to nic změnit nemohlo.

SK TÁBOR: Šimon – Gärtner, Čížek, Vlnatý, Špale, Janoušek – Erwerth, Š. Vaníček, Portl – V. Vaníček, Terber, Šuléř – Menzel, Hraňo, Prštický.