O skvělém výkonu Adély Holubové v závodě žen, vítězství o tři minuty a nominaci na Olympijské hry v Příži jsme již informovali. "Na vynikajícím čtvrtém místě a třetí v kategorii U23 dojela Nela Viktorová, která tak doprovodila Adélu na stupně vítězů," doplnil k závodu žen trenér ROUVY Specialized Vimperk Jiří Lutovský.

close Bikeři ROUVY Specialized zajeli ČP v Bedřichově na jedničku. info Zdroj: Radek Kašík zoom_in Bikeři ROUVY Specialized zajeli ČP v Bedřichově na jedničku. Dařilo se však i závodníkům v dalších kategoriích, výborně zajely juniorky. "V závodě juniorek se dařilo Marice Pulkrabové a Kateřině Beyerové. Marika dojela pátá a Kateřina hned za ní na šestém místě. Na dvanáctém dojela do cíle Nikola Zárybnická," vypočetl umístění juniorek Jiří Lutovský.

Vimperský tým měl zastoupení i v mužských závodech. "V kadetech se dlouho držel ve druhé desítce Vincent Jirouš, v cíli byl nakonec klasifikován na 25. místě, Matěj Novák pak na místě třicátém. V kategorii expertů dojel Lukáš Říha na pátém místě. V elitním závodě mužů dojel Jakub Vlasatý na 16. místě," dodal další výsledky vimperský trenér.