SHARKS ČK – SK TÁBOR
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

Branky: O. Menzel, Portl, Hrouda.
Táborskému týmu se již tradičně rozpadla před utkáním venku sestava, a tak cestoval k duelu s českokrumlovským soupeřem jen v deseti i s „béčkovým“ pomocníkem Šlégrem.

Úvodní dějství servírovalo velmi opatrný hokejbal, a na góly se tak čekalo až do druhé třetiny. Ve 20. minutě zatáhl Balík míček přes útočnou modrou čáru a následný střelecký pokus O. Menzela si našel skulinku mezi Vojtovými betony. V polovině zápasu si za protesty vysloužil desetiminutový trest Balík, a protože si později neodpustil další komentář, zůstalo hostům jen osm hráčů do pole. Ani to jim však nezabránilo v navýšení skóre. Čtyřicet vteřin před druhou přestávkou vyběhl Hrouda zpoza branky až před Vojtu a mířil neomylně – 0:2. Když pak v závěrečné části hry přetavil jednu ze tří přesilovek Tábora v další gól Portl, bylo rozhodnuto. V závěrečných minutách mohli ještě domácí hokejbalisté oživit naději na bodový zisk při minutové početní převaze pět na tři. Brankář Pátek ale vychytanou nulu uhájil a opentlil tím vítězný dárek ke svým čtyřicátým narozeninám.

SK TÁBOR: Pátek – T. Gärtner, Z. Menzel, Balík – Portl, Košárek, Hrouda – Terber, Šlégr, O. Menzel.