Dvoubodový zisk na horké půdě Suchdola je před jarními odvetami usadil na 5. příčce tabulky, přičemž mají stále k dobru odložený duel s Ďáblovými soustružníky.

SUCHDOL n/L. – SK TÁBOR

1:2 po sam. náj. (0:0, 0:0, 1:1)
Branka SK: O. Menzel, proměněné nájezdy: Sabiniok, O. Menzel.
Táborské mužstvo čelilo po celý zápas převaze domácích hráčů, kterou pravidelně umocňovaly jejich přesilové hry, přesto měli nakonec k vítězství v normální hrací době blíže hosté. Po dvou bezbrankových třetinách se už po čtyřech minutách hry ve třetí části radovali z vedoucí branky O. Menzela. Když už se zdálo, že táborský tým dotáhne zápas k tříbodovému zisku, darovali rozhodčí Suchdolu přesilovku. Domácí svou početní převahu zvýraznili odvoláním brankáře a třicet osm vteřin před koncem si vynutili samostatné nájezdy.
Hned první táborskou možnost využil Sabiniok, zatímco výtečný brankář Bílek (o den dříve vychytal Vlašimi pohárové vítězství 4:2 v Kolíně) zneškodnil všechny nájezdy domácích hokejbalistů. V páté sérii pak byl úspěšný i O. Menzel a zpečetil dvoubodovou výhru Tábora.
SK TÁBOR: Bílek – Šimeček, Vlnatý, Sabiniok, Z. Menzel – Štol, Špale, Pešl – Portl, Terber, O. Menzel.