SPARTAK MAS – SK PRAHA 4 21:25 (9:10)

První poločas zápasu dvou čelních týmů nabídl solidní házenou, ve které dominovaly obrany spolus s brankáři. Domácí tým trvale dotahoval těsné vedení favorizovaného soupeře. Znovu přitom doplácel na svou obvyklou jarní slabinu – nízké procento proměněných střeleckých příležitostí. Platí to zejména pro tradiční střelecké opory, bratry Pavla a Tomáše Brožkovy či Milana Svobodu.

O výsledku v podstatě rozhodl úvod druhé půle, kdy sezimoústečtí hráči opět zahodili několik šancí, a umožnili tak Pražanům odskočit na čtyřbrankový odstup. Bojovným herním projevem se sice domácí celek ještě jednou dostal na dohled bodovému zisku (snížil na 12:13), další série nevyužitých příležitostí v kombinaci s již třetím vyloučením P. Brožka jim ovšem definitivně vzaly vítr z plachet.

SESTAVA A BRANKY SPARTAKU MAS: Sedláček, Janků – Havel 4, Sechovec 4, P. Brožek 3, Svoboda 2, T. Brožek 2, Vincenc 2, Kejval 2, Fák 2, Král, Petřík.