V konkurenci osmi oddílů vyválčily reprezentantky sezimoústeckých barev nejen medaile, ale také postup na mistrovství České republiky.

kategorii mladších žákyň měl Spartak MAS hned dvojí zastoupení. Družstvo ve složení Klára Dlouhá, Bára Mansfeldová, Tereza Sedláková a Markéta Švagříčková získalo bronzové medaile, kvarteto Eliška Bártová, Jasmina Jelínková, Aneta Kopecká a Kateřina Sedláková skončilo čtvrté.

Další medaile, tentokrát stříbrné, přidaly do oddílové klenotnice žákyně C. Celé družstvo se přitom před závody potýkalo s velkými zdravotními problémy. O tento skvělý výsledek se postaraly Amálie Pilečková, Lucie Vágnerová, Sandra Vesecká a Tereza Vonešová.

Druholigová házená v Sezimově Ústí.
Oslabený tým házenkářů Spartaku nezastavil černou sérii ani v Plzni

Třešničkou na dortu se stal pro sezimoústecké barvy závod v kategorii II. ligy. Ve hře byl nejen přeborový titul, ale také jediné postupové místo na mistrovství České republiky. Až příliš sebejisté vystupování favoritek z Českých Budějovic nakonec nestačilo na bojovnost a týmový duch gymnastek Spartaku MAS a velké překvapení bylo na světě. V neděli 3. prosince tak mohou příznivci sezimoústeckého sportu držet v Brně palce Kláře Honzíkové, Barboře Kešnarové, Dianě Kotlíkové, Rozálii Rybákové a Marii Slabé, které jsou pod triumfem v Jindřichově Hradci podepsané.