Hlavním bodem programu galavečera byla pyramida v thajském boxu o tréninkový kemp v Thajsku, kterou nakonec ovládl domácí Michal Pakiž. Při vyhlašování však došlo na velké překvapení. Po srdnatém výkonu se do Thajska podívá i poražený finalista Dominik Bartoš.

Sál Gerbery se v páteční podvečer postupně plnil a slušná atmosféra panovala už při předzápasech. První výhru si připsal Martin Silmbrod, který 3:0 na body předčil Lukáše Varhola z pražského Lanna gymu. Milevský bojovník Daniel Kolář následně zdolal těsně 2:1 na body Miroslava Kovaříka z Třeboně.

Úvodní část večera zakončila řežba se stejným výsledkem jako v předchozím duelu. Veselský Jan Vinš nakonec triumfoval nad budějovickým Vladislavem Opltem.

Hlavní kartu načal souboj mladých nadějí. Zaplněná Gerbera burácela, když domácí Sára Kadlecová měla jasně navrch nad Viktorií Vozábalovou. Zástupkyně budějovického BCTN musela být několikrát ošetřována, ale zápas nakonec dokončila, byť se z výhry radovala Kadlecová. Uznání zasloužila i další domácí bojovnice Daniela Librová. Ta po dvou vyrovnaných kolech s třineckou Lucií Neaguovou nevzdala souboj ani se zlomenou rukou, s níž hned po vyhlášení zamířila do nemocnice.

Pak přišel na řadu start pyramidy do 71 kilogramů s lákavou odměnou v podobě měsíčního tréninkového kempu zakončeného zápasem v Thajsku. Skvěle do něj vstoupil domácí Michal Pakiž, který zápas s Radomírem Dočekalem ukončil po k.o. už v prvním kole. Dominik Bartoš jako vítěz druhého semifinále se znojemským Tomášem Procházkou potřeboval na triumf všechna tři vypsaná kola.

Před přestávkou nastoupil do ringu budějovický veterán Jindřich Šefčík. Jeho soupeř však dominoval, olomoucký Martin Švarc ovládl všechna tři kola, přestože hala hnala Šefčíka, který se nevzdával.

Závěrečnou část programu odstartovala Aneta Kadlecová střetnutím se Zuzanou Malíkovou z Holešova a uspěla na body stejně jako její sestra. Předčasně skončil desátý fight večera. Do svých kariérních statistik si technické k.o. zapsal Jiří Páv z pražského XGymu proti slovenskému Leo Grutkovi.

Jeden z vrcholů večera rozparádil arénu, když Eliška Pelechová vánočním hitem rozdováděla sebe i diváky. V samotném souboji ale měla navrch olomoucká Marcela Šafranová, jež vyhrála na body. Domácím fanouškům spravil náladu František Bočáň, který v česko – slovenském souboji předčil Josefa Kolodzeje a pro Bočáně to byla druhá výhra za jediný týden.

Vydařený galavečer uzavřela bitva o kemp v Thajsku pro české naděje thajského boxu. Michal Pakiž z Gladiators Gymu nabídl v duelu s Dominikem Bartošem dramatickou bitvu s lepším koncem pro domácího borce, který vyhrál na body.

Aréna ocenila potleskem ve stoje ostrou přestřelku. Při závěrečném ceremoniálu překvapil jeden z promotérů Bernard Chaplin, podle něhož to byl tak skvělý souboj, že si kemp v Thajsku zaslouží oba finalisté.

Několik stovek diváků si užilo velkolepý večer plný výborných výkonů. „Děkujeme všem, kteří dorazili. Snad si to všichni s námi užili. Viděli jsme super výkony, večer se povedl,“ ocenil hlavní organizátor Michal Novák.