V konfrontaci se soupeři z opačných pólů tabulky měli dokonce blízko k plnému bodovému zisku, ale šanci srazit do kolen vedoucí Hradec Králové v poslední části hry prohospodařili a museli se spokojit s jedním bodem. O to větší radost udělala domácím hráčům i jejich příznivcům nevídaná kanonáda v zápase s předposlední Rtyní v Podkrkonoší. V tabulce divizní skupiny C jsou Táborští čtvrtí.

1.FbK TÁBOR – INNEBANDYTOS HRADEC KRÁLOVÉ 4:5 po náj. (1:0, 2:0, 1:4). Když Táborští vedli po dvou třetinách už 3:0, vpadalo to, že se východočeský lídr vrátí domů s prázdnou. Stačilo mu však jen deset minut hry k tomu, aby dorovnal skóre a zadělala na drama. Na konci 57. minuty sice kanonýr Mareš vrátil domácím vedení, ale v čase 58:12 rozjásal hosty Hušek vyrovnáním na 4:4. Nervydrásající prodloužení rozhodnutí nepřineslo, a tak sledovala zhruba padesátka diváků v sezimoústecké hale nájezdy. V nich prokázali dlouhodobě vyšší úspěšnost hradečtí „Bandité“ a přibalili si na cestu domů cenný druhý bod.
Branky Tábora: Zenkl, Mareš, P. Kutner, Korbel.

1.FbK TÁBOR – OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ 19:2 (5:0, 7:1, 7:1). Na hostujícím Orlu nezbylo po utkání ani peříčko. Táborští florbalisté byli nemilosrdní a ve střelecké estrádě si náležitě vylepšili statistiky. Neuvěřitelný přísun bodů zaznamenali především Josef Mareš a Petr Kutner. Prvně jmenovaný dal 6 gólů a na 2 přihrál, jeho parťák připojil ke 2 brankám fantastických 11 asistencí.
Branky Tábora: Mareš 6, Janda 3, Korbel 3, Klípa 2, P. Kutner 2, Zenkl, Vodrážka, A. Kutner.