V sobotu (8. prosince) večer vyzval táborský tým na souboj doposud vedoucí Sokol Nusle. Hráčky BK vstoupily do zápasu bez jakéhokoliv respektu, od úvodních minut se prezentovaly velmi kvalitní obranou a díky úspěšné střelbě měly průběh zápasu pod kontrolou. Odměnou se jim stalo zasloužené a nečekaně hladké vítězství 74:53 (31:28).
Nedělní dopolední duel pro pardubickému týmu Pliska–Studánka nabídl divákům v hale ZŠ Helsinská pravý opak. Táborský celek se prezentoval nesoustředěnou hrou, ze které pramenily časté chyby v obraně i špatná střelba. Východočešky díky tomu od úvodních minut vedly a nakonec zvítězily 62:73 (35:40). Jedinou hráčkou, která si zaslouží za svůj přístup k zápasu absolutorium, byla nestárnoucí Jana Klečková.
BK TÁBOR: Zrůstová, Nižňanská, Kolářová, Křížová, Senajová, Chalašová, Samcová, Nečásková, Dřevová, Vorlová, Klečková.
V tabulce první ligy patří táborskému družstvu čtvrtá příčka.