Velký úspěchem skončila klání u Otavy pro jednu z nejmladších táborských akvabel Barboru Stolinovou. Teprve osmiletá naděje si ve čtyřech předepsaných disciplínách vyplavala 52,6 bodu, a protože ji předstihly jen Alexandra Vostrejžová (55,7 bodu) a Karolína Sovová z pražského Neptunu (54,5), přivezla si domů bronzovou medaili. Další umístění táborských závodnic v této kategorii: 7. Lucie Hlávková, 9. Eliška Ravandi, 11. Tereza Široká, 16. Denisa Křížanovská, 17. Natálie Kochová.
V nejmladší kategorii (ročník 2000) obsadila táborská Zuzana Matějčková 6. příčku. O jedno místo výš se ve své kategorii (ročník 1997) prosadila Lucie Vojtová.
Druhá polovina akvabel od Jordánu už se prezentovala složitějšími prvky. Mezi závodnicemi ročníku 1999 skončila Karolína Řezáčová pátá a její oddílová kolegyně Tereza Spěváčková sedmá. V klání o rok starších závodnic unikla Karolíně Lorencové bronzová medaile jen o jedinou příčku. Deváté místo patří ve výsledkové listině Lucii Jílkové.
Ve čtvrtek 21. prosince (od 19 hodin) předvedou táborské akvabely v domácím bazénu všem zájemcům, co za celý rok natrénovaly. V rámci Vánočního plavání budou k vidění nejen závodní volné sestavy, své vystoupení si totiž připravily i ty nejmenší.