Kolizi mezi dodávkovým vozidlem a chodkyní vyšetřují táborští dopravní policisté. Nehoda se měla stát ve čtvrtek 31. července 2023 kolem 10.40 hodin v Jiráskově ulici v Sezimově Ústí. „Chodkyně šla v uvedené době po chodníku s malou dcerou od Okružní ulice směrem na Školní náměstí," upřesňuje policejní mluvčí Lenka Pokorná. Co a jak přesně se stalo, ale není jasné, proto policisté žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při šetření.

close Červnový střet auta s elektrokoloběžkou v Táboře. info Zdroj: Deník/- Policie ČR zoom_in Červnový střet auta s elektrokoloběžkou v Táboře. Podobné je to s případem z 25. června. To podle informací Lenky Pokorné kolem čtvrt na sedm večer v Táboře ve Volgogradské ulici na křižovatce u OD Kaufland bouralo osobní auto tovární značky Toyota Corolla s elektrokoloběžkou značky Bluetouch BT 500 Black. I kolem této nehody panují nejasnosti, které mohou pomoci vyřešit ti, kdo kolizi viděli. „Přihlaste se se svým svědectvím dopravním policistům," žádá Lenka Pokorná.

Každý, kdo by mohl k výše uvedeným událostem poskytnout informace, je může předat dopravním policistům na jejich služebně v budově Územního odboru PČR Tábor na Soběslavské ulici číslo 2763, na telefonním čísle 974 238 250, případně cestou policejní linky číslo 158.