více >>
Naši prvňáci Deník
Deník

Představujeme prvňáky ze základních škol ve Veselí nad Lužnicí

Táborsko - Každý týden vám představíme čerstvé prvňáčky ze základních škol na Táborsku.

Děti z 1. A Základní školy Blatské sídliště ze třídy učitelky Miluše Adámkové: Jiří Bartoň, Nikola Baumlová, Dominik Bezpalec, Tereza Drhová, Lukáš Dvořák, Daniel Galko, Veronika Hynková, Ema Jiříčková, Barbora Kadlecová, Sabina Klimešová, Martin Kubal, K

Děti z 1. A Základní školy Blatské sídliště ze třídy učitelky Miluše Adámkové: Jiří Bartoň, Nikola Baumlová, Dominik Bezpalec, Tereza Drhová, Lukáš Dvořák, Daniel Galko, Veronika Hynková, Ema Jiříčková, Barbora Kadlecová, Sabina Klimešová, Martin Kubal, Klára Martinová, Ondřej Novotný, Gita Pánková, Michal Pařízek, Julie Suchá, Marcela Sujová, Aneta Šimonovičová, David Šubarský, Eliška Šubrová, Klára Tilmanová, Barbora Tschunková, Martin Vojta, Jan Vondruška.

Děti z 1. B Základní školy Blatské sídliště ze třídy učitelky Milady Hamrové: Lukáš Bryol, Diana Dvořáková, Kateřina Holická, Sabina Holičová, Martin Houdek, Matyáš Hruška, Klára Hyánková, Martin Korytár, Adriana Mácová, Michaela Malechová, Richard Mašek,

Děti z 1. B Základní školy Blatské sídliště ze třídy učitelky Milady Hamrové: Lukáš Bryol, Diana Dvořáková, Kateřina Holická, Sabina Holičová, Martin Houdek, Matyáš Hruška, Klára Hyánková, Martin Korytár, Adriana Mácová, Michaela Malechová, Richard Mašek, Markéta Míková, Jiří Novák, Martin Pařízek, Ondřej Pavlečka, Tereza Samcová, Radim Slípka, Nikol Šťástková, Šimon Štorek, Daniela Tůmová, Ondřej Vach, Tereza Vetyšková, Martina Vrbková.

Děti z 1. A Základní školy Čs. armády s třídní učitelkou Danou Novákovou: Jaroslav Boubelík, Michal Dedecius, Natálie Doležalová, Barbora Dubská, Klára Fleischmannová, Adéla Fuksová, Tomáš Chlaň, Jaromír Kajtman, Karel Kozel, Barbora Kozlová, Marie Krejčí

Děti z 1. A Základní školy Čs. armády s třídní učitelkou Danou Novákovou: Jaroslav Boubelík, Michal Dedecius, Natálie Doležalová, Barbora Dubská, Klára Fleischmannová, Adéla Fuksová, Tomáš Chlaň, Jaromír Kajtman, Karel Kozel, Barbora Kozlová, Marie Krejčí, Tadeáš Kronika, Ladislava Lhotáková, Vojtěch Mačo, Jan Malecha, Tomáš Malecha, Klára Matějková, Daniel Paulovič, Kateřina Peterková, Ema Petrtýlová, Lukáš Sedloň, Radim Souček, Dayana Atanasova Stanislavova, Filip Strouha, Soňa Svatoňová, Anna Štykarová, Kristýna Šustrová, Damián Švec, Jan Táborský, Lukáš Vaněk.

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ v Soběslavi.

 

Dále z vašeho Deníku

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT