více >>
Deník

Představujeme prvňáčky ze základních škol v Soběslavi

Táborsko - Každý týden vám představíme nové prvňáčky ze základních škol na Táborsku.

Třída 1. A ZŠ Komenského v Soběslavi

1. A ZŠ Soběslav Komenského  
1. A Komenského, třída učitelky Marcely Parisové: Tadeáš Bontea, Antonín Černý, Štěpán Dřevo, Tereza Dřevová, Šimon Fogl, Eliška Fulierová, Matyáš Hynek, Jan Koutský, Ema Kovářová, Antonín Kozel, Nikola Křemenová, Lucie Kulhavá, David Malecha, Kateřina Pochobradská, Tomáš Polišenský, Adam Prchlík, David Ručka, Vojtěch Slabý, Daniel Staněk, Diana Sůvová, Anabela Šimonová, Valerie Špiclová, Amálie Štěpánková, Kateřina Valušová, Filip Vašta, Izabela Zimová. Asistentka Lenka Štefanová.

Třída 1. B ZŠ Komenského v Soběslavi

1. B ZŠ Komenského Soběslav  
1. B Komenského, třída Marie Pšeničkové: Anna Bodláková, Petr Cibulka, Kristýna Čermáková, Adam Došek, Viktorie Fričová, Michaela Havlisová, Roman Kačur, Tereza Klečacká, Sofie Klípová, Tomáš Kolář, Jaroslav Kostečka, Jiří Košťálek, Nikola Košťálková, Artur Krause, Linda Krejčí, Klára Pálešová, Filip Pícha, Antonie Plátová, Tereza Roháčková, Adam Selecký, Václav Smolík, Aneta Svatková, Albert Valeš, Elena Valková, Šimon Vaněk, Vanessa Cieglerová, Matěj Ženíšek.

Třída 1. A ZŠ E. Beneše v Soběslavi

1. A ZŠ Soběslav E. Beneše  
1. A E. Beneše, třída Evy Červenkové: František Bejblík, Lucie Glierová, Nela Herynková, Tadeáš Hořejší, Anežka Chmelařová, Marek Klestil, Adéla Koblásová, Michal Kotlár, Eliška Marková, Lukas Mattanelli, Šimon Mazurkiewicz, Vojtěch Míchal, Sofia Mullender, Milan Pištol, Marcel Tlášek, Jakub Trubač, Julie Váchová, Kristýna Vaňková, Mikuláš Votava, Veronika Zbíralová.

Třída 1. B ZŠ E. Beneše v Soběslavi

1. B ZŠ Soběslav E. Beneše  
1. B E. Beneše, třída Renaty Šrubařové: Patrik Beránek, Antonín Cícha, Lukáš Čvanda, Anežka Danielová, Denisa Danielová, Šimon Hlásek, Tomáš Klestil, Ondřej Kubát, Jitka Kubíčková, Matyáš Kupka, Marie Molková, Adam Pánek, Alžběta Podlahová, Daniel Rusín, Lukáš Rypáček, Laura Táborová, Ema Vaverová.

Třída 1. C ZŠ E. Beneše v Soběslavi

1. C ZŠ Soběslav E. Beneše  
1. C E. Beneše, třída Martiny Šonkové: Kateřina Cvachová, Petr Čecháček, Vilém Dvořák, Simona Kolbová, Gabriel Kováč, Nicol Kratochvílová, Václav Kroupa, Petr Kubíček, Ema Lenkerová, Jakub Líkař, Natálie Lukačovská, Karolína Malá, Viktorie Mrvová, Eva Nagyová, Lubomír Novák, Natálie Oubramová, Zdeněk Staníček, Dominik Šimek, Gabriela Vránková, Filip Žahour.

Příště představíme prvňáčky ze základních škol v Měšicích a Čekanicích

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky