Dnešní trendy ve světě kočárků jsou různorodé jako nikdy předtím. Vezměme si například kočárky s měnitelnou funkcí. Tyto multifunkční zázraky jsou jako švýcarské armádní nože rodičovství. Můžete je použít jako hluboké kočárky pro novorozence, jako sportovní kočárky pro batolata nebo dokonce jako autosedačky. Vše v jednom! Praktičtí rodiče jásají.

Jak vybírat kočárek:

| Video: Youtube

Ekologie i v kočárkovém světě

Další trend, který stojí za zmínku, jsou ekologické kočárky. Představte si to jako Teslu mezi kočárky. Tyto kočárky jsou vyrobené z recyklovaných materiálů a mohou být zcela zkompostovány. Je to jako říct: "Hej, světe, moje dítě je teprve tři měsíce na světě a už pomáhá zachraňovat planetu".

Pokud máte rádi retro, tak i v tomto případě jsou kočárky pro vás. Vintage kočárky jsou zpět a jsou stylovější než kdy dřív. S takovým kočárkem budete na procházce v parku vypadat jako z filmu o Audrey Hepburnové.

close Správně zvolený kočárek ocení maminka i miminko. info Zdroj: Martina Burda zoom_in Správně zvolený kočárek ocení maminka i miminko.

Kočárky s technikou

Na druhé straně spektra jsou high-tech kočárky. Tato futuristická vozítka mohou mít zabudované monitory pro sledování vašeho dítěte, integrované reproduktory pro přehrávání ukolébavek nebo dokonce systémy pro sledování teploty a vlhkosti. Je to jako mít malého robota, který se o vaše dítě stará.

A nakonec, velký trend, který stojí za zmínku, jsou kočárky uzpůsobené pro běh. Ano, správně jste slyšeli. Pro všechny ty fitness nadšence tam venku, nyní můžete spojit svůj denní jogging se staráním se o dítě. Tyto kočárky jsou robustní, odolné a mají speciální odpružení, takže vaše dítě zůstane v pohodlí, i když vy zrovna běžíte za svým novým rekordem. 

Ať už jste praktičtí, ekologicky uvědomělí, nebo milujete vintage a technologie, v dnešní době je na trhu taková spousta kočárků, že si vybere opravdu každý. Takže se ponořte do tohoto světa plného možností a vyberte si ten pravý pro vás a vaše dítě. A nezapomeňte, každá procházka je dobrodružství!