Předchozí
1 z 5
Další

Splnil si dětský sen, stal se hasičem, v rodném městě spoluvlastní fitness centrum, rád vyráží do hor s přítelkyní. Nedílnou součástí jejich života je i šestiletý staford Gump.

2)Zdroj: Deník / Redakce

Jelikož jsem bydlel těsně vedle hasičárny, odmalička jsem chtěl být profesionální hasič. Osmým rokem sloužím na Požární stanici v Kamenici nad Lipou. Součástí mého povolání nejsou jen náročné, nepříjemné, ale i příjemné situace. A tak tu příjemnější tvoří například požární sport a TFA.

Martin Dvořák si splnil svůj sen a stal se hasičem.Zdroj: Archiv Martina Dvořáka

Sport, který se ke mě dostal díky mému povolání hasiče, to je funkční fitness. Jako vhodnou fyzickou přípravu jsem si našel sport crossfit, který byl původně vytvořen jako tréninkový programing pro hasiče a policisty ve Spojených státech amerických. Dnes je to fenomém po celém světě. Věnuji se mu šest let a už dva roky provozujeme s přítelkyní a dvěma kamarády Evolution gym v Kamenici nad Lipou.

2)Zdroj: Deník / Redakce

Od šesti let hraji aktivně fotbal. Pro mě sport číslo jedna. Začínal jsem v rodné Kamenici nad Lipou, odtud jsem šel do dorostu do Pelhřimova, kde jsem hrál čtyři roky za dorost a dva roky za muže. Odtud vedly mé fotbalové kroky do Žirovnice, kde jsem hrál krajský přebor. Poté jsem se poprvé vrátil zpět do Kamenice nad Lipou, posléze jsem kývl na nabídku Soběslavi s cílem vyzkoušet si jihočeský krajský přebor. Nakonec z toho bylo nejlepších čtyři a půl roku mé fotbalové kariéry. Vybojovali jsem druhé a první místo v kraji a postup do divize, kde jsem strávil dva a půl roku. Nyní jsem se v zimní přestávce podruhé vrátil zpět do rodné Kamenice nad Lipou, kde bych rád pomohl s postupem do krajského přeboru.

6Zdroj: Deník / Redakce

Přítelkyně a hory. Nejvíce si odpočineme s přítelkyní na horách. Ať už v létě, nebo v zimě. Rádi lyžujeme, ale hlavně v letním období chodíme po horách, zdoláváme kdejakou ferratu a máme za sebou pár tří tisícovek v Itálii, Švýcarsku a Slovinsku a jednu čtyř tisícovku v Itálii Gran Paradiso.

2)Zdroj: Deník / Redakce