Sérii velkých letních festivalů odstartuje akce v malé vísce, která si zakládá na své neopakovatelné rodinné a pohodové atmosféře.

Jak uvedl ředitel pořádající organizace Vítek Kratochvíl, i letos se chystají zopakovat úspěšný dramaturgický model festivalu.

Letos se návštěvníci mohou těšit na: No Name, Horkýže Slíže, Rybičky 48, Ben Cristovao, Ine Kafe, Marek Ztracený, Pavel Callta, Limetal, Ivan Mládek a desítky dalších skupin.

„Pro nedočkavé fanoušky je nachystán oblíbený čtvrteční warm up, v pátek máme program zaměřen především na mladší publikum a rodiny s dětmi, zatímco sobota pak bude především ve znamení rockové muziky,“ sdělil Vítek Kratochvíl.

Mix převážně české a slovenské hudební scény je doplněn o bohatý doprovodný program, festival také podporuje regionální scénu a mladé kapely.

Loni navštívilo festival kolem pěti tisícovek lidí.

K dispozici je stanové městečko se sociálním zázemím včetně sprch a kyvadlová doprava z nedalekého Milevska. Prvních dva tisíce návštěvníků obdrží volné vstupenky na milevské koupaliště. V doprovodném programu bude opět dominovat soutěž a exhibice Open Air Dirt Jam.