BOŽEJOVICE

Charleyho teta. V božejovickém kulturním domě domácí divadelní soubor SDH veselohru od třech dějstvích Charleyho teta. Představení začne v 19 hodin.

Karneval. Spolek přátel školy Chotoviny pořádá v kulturním domě od 15 hodin dětský karneval. Vystoupení kouzelníka Peta, diskotéku, soutěže, hodnocení nejkrásnějších masek i tvarování balónků, to všechno nabízí jeho rozmanitý program.

MALŠICE

Ples SDH Malšice. V režii malšických hasičů se v kulturním domě odehraje tradiční plesový večer s dobrou zábavou a bohatou tombolou. Od 20 hodin zahrají pro dobrou náladu Muzikanti z jižních Čech a Grand duo. Svá vystoupení představí i sami malí a velcí členové sboru.

MYSLKOVICE

Masopustní průvod. Maškarní veselice v Myslkovicích letos oslaví úctyhodné 51. narozeniny. Tradiční masopustní průvod obcí vyjde ve 14 hodin od zámku. Večer se tam mnozí jeho aktéři vrátí, aby si od 19.30 hodin užili tu pravou maškarní zábavu. A pokud si nechají masky, bude to jen dobře.

PLANÁ NAD LUŽNICÍ

Rybářský ples. Ve 20 hodin ožije Sokolovna v Plané populárním Rybářským plesem. Hostům zahraje skupina Vysočinka a chybět samozřejmě nebude ani bohatá tombola.

SEZIMOVO ÚSTÍ

Štrúdlování. A je tady opět soutěž o nejlepší sezimácký a mimosezimácký štrúdl. Sladké i slané dobroty se budou ve Spektru o přízeň poroty a návštěvníků ucházet od 16 hodin. Zábavu opepří vystoupení Staropražských pardálů.

ŘÍPEC

Masopustní průvod. Maškarní rej vypukne u Řípecké hospody. Každoroční veselí s maskami a šarádami. Den završí tradiční Babské hody přímo v hospodě, jejichž hostům večer zahraje kapela Face.

TÁBOR

3. reprezentační ples HC Tábor. Sál hotelu Palcát zítra ožije historicky už třetím plesovým večer v režii HC Tábor. Tradiční slavnostní tečka za uplynulým rokem v režii krasobruslařek a hokejistů táborského klubu vypukne ve 20 hodin. Hosté večera se mohou těšit mimo jiné i na vyhlášení nejúspěšnějších hráčů jednotlivých mužstev a mladých členek oddílu krasobruslení. O zábavu hostů se postará skupina Variace.

Čínský Nový rok Psa. Netradiční silvestrovskou oslavu prožije spolkový dům Střelnice. Její program začne už v 16 hodin a až do 18. hodiny bude vyhrazen dětem. Připraveno je pro ně promítání pohádek, vystoupení cvičeného psa Billa, hry, soutěže či vystoupení kouzelnice. V 18 hodin převezmou štafetu dospělí a jejich celovečerní zábava. Těšit se mohou na hudební produkci v podání kapel Group N'Six a Vanda, sólového interpreta Jirky Šorma a diskžokejů Soulrockera a Mushrooma. Chybět ale nebude ani další promítání, tombola a originální přípitek.

Sobotníci. Tradiční cyklus vlastivědných přenášek se Sobotníky se tentokrát bude věnovat 140 letům muzea v Táboře. Sraz zájemců o jeho historii je naplánován na 14. hodinu před Husitským muzeem Tábor.

Bonsai č. 3 + Mošny. Českobudějovická floková kapela Bonsai č 3. slaví dvacáté narozeniny a první zastávkou na její narozeninové párty se stane v 19 hodin Divadlo Oskara Nedbala v Táboře. Spolu s jejími členy se představí také skupina Mošny, v jejímž podání uslyšíte spirituály, irské a skotské balady.

Prosektura. Do táborského Barda se vrací domácí kapela Prosektura. Její koncert, na kterém nebudou chybět ani další hosté, startuje ve 20 hodin.

Fuck Off Valentine. Valentýská romantika? Kdepak, pořádně řízný punkový večer v táborské pivnici U Lva, který obstará produkce čtyř punkových kapel. Akce startuje v 18 hodin.

ZVĚROTICE

Zoufalý ples. Nebojte se zoufalství, protože i díky němu se můžete královsky pobavit. Ve zvěrotické Hospodě Na kopci se koná Zoufalý ples už poosmé a znovu u toho bude veselo,. K poslechu a tanci zahraje Trio Klasik.

ŽELEČ

Hasičský ples. Místní sbor zve od 20 hodin všechny obyvatel Želče a širokého okolí na tradiční ples. Vzácným hostem budou i ti, kteří se postarají o zábavu ostatních: nejstarší jihočeská dechová kapela Babouci.

ŽÍŠOV

Masopust. Masopustní průvod v Žíšově bude mít svou předpremiéru v podobě občerstvení v hospůdce Na Kopečku. Od 20 hodin se koná taneční zábava.