Kino:

ÚTERÝ
Tábor 17.00 Po čem muži touží; 20.00 Jack staví dům
Sezimovo Ústí 17.30 Když draka bolí hlava; 20.00 První člověk
Soběslav 20.00 Po čem muži touží

STŘEDA
Tábor 17.00 Po čem muži touží; 20.00 Zlý časy v El Royale
Sezimovo Ústí 20.00 Hovory s TGM
Soběslav 20.00 Toman
Bechyně 20.00 Úsměvy smutných mužů

Kam za zábavou:

Teď ne!  
Sezimovo Ústí – Sezimovoústecké Spektrum uvede v pondělí 5. listopadu od 19 hodin hru Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle. Příběh vypráví o Frederikovi, který má krásnou ženu, dobré postavení a prosperující firmu. Jednoho dne ale srazí autem bezdomovce. Tato událost mu obrátí život vzhůru nohama. Začne se ptát, jestli svou ženu miluje, nebo jen podvádí? A daří se vůbec jeho firmě? Jediné noci se všechny tyto pochybnosti potkají v jednom bytě.

Science Café představí pozitiva i rizika psychedelik  
Tábor - Psychedelika, běžněji nazývaná halucinogeny, jsou opět v hledáčku široké veřejnosti a stále získávají na popularitě. V pondělí od 19 hodin o nich v Táboře v DON klubu v rámci cyklu Science Café přednáší MUDr. Tomáš Páleníček, Ph.D. z Národního ústavu duševního zdraví.

Seminář představí dotace pro domácnost  
Veselí nad Lužnicí - V úterý 6. listopadu se koná od 16 hodin v 1. patře kulturního domu seminář na téma dotace pro domácnost. Dozvíte se aktuální informace o dotačních možnostech z programu Nová zelená úsporám na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů, a k dotačnímu programu Dešťovka zaměřenému na podporu efektivního a udržitelného hospodaření s vodou. Zájemci mohou přijít bez přihlášení, seminář pro zúčastněné je bezplatný.