PÁTEK

*19.30 hodin, Tábor
Petr Linhart, písničkář, zakladatel a dlouholetý kapelník Majerových brzdových tabulek vystoupí v Baobabí dílně. Nálezy barevných skel na dně potoků, nebo v lese nad chalupou, v blyštivých hromádkách pod vrstvou mechu. Vyprávění o hledačích pokladů. Hluboké hvězdné noci. Staré opuštěné továrny, tajemné jako zakleté zámky. Prameny, kříže a pomníčky. To všechno a ještě více uvidíte, když v pátek zavítáte do dílny Baobab.

*20 hodin, Tábor
Jeden z nejúspěšnějších autorů současnosti, Michal Hrůza, se po osmi měsících od úrazu vrací na koncertní pódia. vystoupí v hotelu Palcát. Vstupné je 280 korun.

*21 hodin, Tábor
Legendární  kapela Černý mosty opět zahraje v Recykle music baru.

SOBOTA

* 9 hodin, Bechyně
V kulturním domě pokračuje Jihočeská přehlídka dětských divadelních, loutkářských a recitačních kolektivů. První představení začíná v 9 hodin a uvidíte Mladé talenty I Kaplice v příběhu O dívčí válce. V 10 hodin je na programu Malá mořská víla v podání souboru Lokvar, v 11.05 hodin uvede Dětský divadelní soubor Zdeňka Čelikovského Petrovice představení Lakomá Barka a poslední představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký zahrají Mladí talenti II Kaplice od 11.50 hodin.

* 14 hodin, Tábor
Dnes se můžete již podruhé vydat po stopách Bandity, Paťary a spol. Sraz vlastivědné procházky určené pro zájemce o historii je ve 14 hodin na náměstí Mikuláše z Husi. Provádět budou Jitka a Lenka Vandrovcovy, program pro děti povede muzejní pedagog Josef Makoč.

* 14 hodin, Makov
Osadní výbor Makov zve na pochod „Krajem, kde nebude úložiště", který se koná v rámci celorepublikového Dne proti úložišti. Délka trasy je 10 km a vede z Makova přes Padařov, Drahnětice a Hůrku zpět do Makova. V obcích budou připraveny podpisové listiny, které se budou shromažďovat v Makově mezi 16 až 18 hodinou. K pochodu je možno se připojit kdekoliv na trase. Start je ve 14 hodin u kapličky v Makově. Občerstvení v cíli pochodu zajištěno .

* 18 hodin, Tábor
Příznivci hiphopu navštivte music club Kotnov. Vystoupí zde hiphopová legenda PSH v kompletní sestavě (Orion, Vladimir 518 & Dj Mike Trafik) a zazní poslední novinky, ale i stará klasika.

NEDĚLE

* 16 hodin, Veselí nad Lužnicí
Přijďte s dětmi na představení Loupežníci z červeného zámku. Pohádka v podání divadelního spolku J. K. Tyl Kardašova Řečice je veselým příběhem se šťastným koncem a hezkými písničkami. Koná se v malém sále kulturního domu.