Prostřednictvím webu Táborského deníku se hokejoví fandové dostanou přímo do víru této bitvy. Bude pro táborské mužstvo úspěšná?

17-18 hodin

Oba soupeři mají na znojemském stadionu po rozbruslení a napětí před zahájením zápasu vrcholí. V dresu hostů nechyběl na rozcvičce ani uzdravený obránce Jan Kanov. V táborské šatně je živo, hráči se hecují a jdou do boje s jasným cílem: zaútočit na bodový zisk. Do zápasu jsou přiraveni tito borci: Kučera - Kudrna, Martínek, Kotaška, gajda, Vomela, Černý, havran, Kanov - Stejskal, I. Padělek, A. Padělek, Kocar, Šperger, Nedorost, Štrba, Červený, Kuchejda, Mrkvička, Matušík, Mařík. Ještě poslední pokyny trenérů Stárka a Matušíka a… jde se na věc!

18. 20 hodin

Skončila první třetina, radost do táborského týmu však nepřinesla. Kohouti předvedli tradičně velmi opatrnou hru a po zásluze prohrávají 0:2. Smutný je po prvnídvacetiminutovce i sportovní manažerFrantišek Ševčík. "Nedokážu si vysvětlit, že máme první třetinu už poněkolikáté takto špatnou. Jsme pod tlakem a sami jsme si vepředu žádnou výraznější šanci nevytvořili. Nakonec můžeme být rádi,že prohráváme jen o dva góly."

Vyburcují se Kohouti k obratu ve vývoji zápasu?

19.16 hodin

Po druhé třetině je na straně Táboráků konečně radost. Jestliže na konci první třetiny nemohli být trenéři spokojeni,ve druhé části hry je výkon jejich svěřenců musel potěšit. Hostující celek se od prvních minutchopil iniciativy a jeho výkon šel rapidně nahoru.odměnou se jim staly dvě branky v síti výborně chytajícího Horčičky, o které se postarali Šperger a Červený. A protože Táborští sami neinkasovali,začne poslední dvacetiminutovka za nerozhodného stavu 2:2.

"Kluci chopili hru za úplně jiný konec. Pomohlo nám, že jsme hned v úvodu třetiny dali kontaktní gól a řekl bych, že jsme to tentokrát byli my, kdo soupeře přehrával," vzkazuje fanouškům Ševčík.

20.20 hodin

Táborští si vezou domů porážku 2:3.

Počtvrté v této sezoně si nechali táborští hokejisté utéct zápas o jediný gól. Opět lze říci, že zbytečně. V poslední části hry nebyli horším týmem, ale jejich střelecká produktivita je žalostná. Rozhodující branku vstřelili Orli z trestného střílení nařízeného za zalehnutí puku v brankovišti.

"Co k tomu říct? Můžeme tisíckrát hrát vyrovnanou partii, když nejsme vůbec nebezpeční v útoku a sami inkasujemegól z velmi sporného trestného střílení, kterému všqak přecházela zbytečná taktická chyba,"neskrývá své zklamání rozzlobený František Ševčík.