Jejich snažení na ledě aktuálně předposledního týmu tabulkyznovu pozorně sleduje i web Táborského deníku.Nabídne fanouškům od Jordánu vpřímých vstupech po každé z třetin příjemné zprávy? Zápas na tradičně prochladlém benáteckém stadionu, kam dorazila iskupina táborských příznivců, začne v 17.30 hodin.

Celek Tábora nastoupil do zápasu v této sestavě: Čech (Klestil)- Kudrna, Petráček, Havran, Koktan, Kanov, Lukáč, Černý - Heřman, Šperger, Kocar - Nedosrost, Kostourek, Mrkvička- Török, Štrba, Andres - Kolomý, Padělek, Krätzer - Vild.

18.04

V kabině táborského mužstva bude o první přestávce asi pěkně horko. Jihočeši stihli během úvodní části hry třikrát usednout na trestnou lavici, neproměnit dvě vyložené šance a vyrobit chyby po kterých dvakrát inkasovali. Poprvé se tak stalo v 5. minutě, kdy uklidil puk do táborské sítě pohodlně Krejčík, druhá pohroma pro táborský tým - a rovněž z dorážky - přišla pouhým šest vteřin před první sirénou z hole Skořepy. Hosté působili při plném počtu hráčů vcelku solidním dojmem, pokud ale nezlepší disciplínu a nebudou si plnit své úkoly, nemohou v zápase bodovat.

Zásahy brankářů: Vošvrda (Benátky) 7 - Čech (Tábor) 14.

18.53

Stejně jako je chladno, u benáteckého ledu zůstavá i v táborské šatně. Výsledek po první části hry se nezměnil a Táborští mají na vymazání dvoubrankového manka už jen jednu třetinu. Zato, že už není zápas rozhodnutý po druhé části mohou děkovat skvělému výkonu brankáře Čecha, který zlidvidoval i trestné střílení a tři samostatné úniky. Táborský celek rozhodně nepřipomíná to mužstvo, které se popralo o úspěšný výsledek v Jihlavě či doma s Havlíčkovým Brodem. Jeho hráči sice měli také několik vyložených šancí, ale v koncovce se jim vůbec nedaří. Prostřední část odehráli už jen se třemi útoky, když ze zápasu musel odstoupit se zraněným loktem forvard Krätzer.

Zásahy brankářů: Vošvrda 9 - Čech 21.

19.50

Táborští hokejisté si od Jizery odvážejí porážku 2:4. V závěrečné dvacetiminutovce sice dokázali dvakrát snížit na rozdíl jednoho gólu (v obou případech se prosadil Štrba), ale na body nakonec nedosáhli. Osmdesát vteřin před koncem před nimi sice vyvstanula šance na hru ve dvojnásobné početní převaze bez brankáře, ale tu však zhatil čtvrtý gól v Čechově brance. Hosté tentokrát slevili z bojovnosti v předchozích zápasech, a proto si tentokrát zřejmě body nezasloužili.

Zásahy brankářů v utkání: Vošvrda 24 - Čech 45

V sobotu od 18 hodin hostí táborský celkem hokejisty z Berouna.