V čem se nejvíce lišil druhý zápas, který jste 2:3 prohráli, od toho první, v němž jste zvítězili 3:1?
Řekl bych, že první třetina byla stejná jako v pondělí. Jiné to bylo ve druhé. Z naší strany přišel blackout. Bylo to od nás šílených dvacet minut a bylo jen otázkou času, kdy dostaneme gól. Petr Kváča v brance několikrát zachránil při velkých šancích soupeře, ale nechávali jsme hráče soupeře samotné v prostoru mezi kruhy. Dokázali nás potrestat.

Neuspala vás trochu Slavia dost nevýrazným výkonem v prvním utkání?
Dá se říct, že jsme hosty v prvním duelu k ničemu nepustili. I když tam nějaké chyby byly, tak jsme zápas měli pod kontrolou. Ve druhém jsme dávali soupeři strašně moc prostoru. Slavia má dostatečně šikovné hráče na to, aby takové situace dokázali vyřešit.

V závěru jste měli mohutný tlak. Chybělo jen málo k vyrovnávacímu gólu?
Tlak jsme měli velký, ale bohužel to tam nepadlo. Párkrát nám nevyšly dorážky a několikrát jsme ani netrefili branku.

Vyrovnaný stav 1:1 není pro další vývoj série žádnou tragédií. Souhlasíte?
Je to play off a hraje se na čtyři vítězství. Dokud někdo čtyřikrát nevyhraje, tak není nic rozhodnutého. Musíme se ponaučit, trochu odpočinou a pak na Slavii vyhrát.

TAKÉ ČTĚTE: Mladší dorost Motoru vyzve v semifinále skupiny Plzeň, manažer čeká tvrdý boj