V základní skupině A měli mladí Táboráci za soupeře domácí tým a švýcarský celek HC Chiasso. Ve druhé skupině bojoval druhý český zástupce, Slovan Ústí nad Labem, s německým Rosenheimem a italským celkem Pergine.
VÝSLEDKY HC TÁBOR:
SKUPINA: Tábor – Feltre 6:0 (branky HC Záhora 3, Kundrát, Reiniš, Cintl). Na rozpačitém výkonu v první třetině se podepsala předchozí dlouhá cesta autobusem, další průběh už ale Tábor ovládl. Tábor – Chiasso 11:1 (Záhora 3, Reiniš 3, Krol 2, Kundrát 2, Souček, Roubíček). Mladí „Kohouti“ předvedli hezký kombinační hokej plný elánu, a to se projevilo na výsledku.
SEMIFINÁLE: Tábor – Pergine 2:0 (Chalupský, Roubíček). Výsledek neodpovídá průběhu hry. Může za to skvělý výkon nejlepšího gólmana turnaje Tononiho, který zmařil řadu dalších táborských šancí.
FINÁLE: Tábor – Ústí n/L. 2:3 (Záhora, Reiniš). I přes po porážku si táborští mladíci zaslouží absolutorium. Ještě sedm minut před koncem vedli 2:1, pak jim ale vinou třinácti oslabení došly síly a soupeř strhl výsledek herně rovnocenného střetnutí na svou stranu.
„Musím klukům za předvedené výkony moc poděkovat, byl to pro nás zážitek. Totéž platí pro rodiče, kteří s námi cestovalim, vytvořili výbornou kulisu,“ nešetří chválou jeden z trenérů „sedmáků“ HC Tábor Rostislav Kundrát.
KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Ústí, 2. Tábor, 3. Pergine, 4. Chiasso, 5. Rosenheim, 6. Feltre.
Kanadské bodování turnaje: 1. – 2. Lorenzo (Chiasso) a Martin Záhora 7+3, 3. Dominik Kundrát 3+6, 4. Kevin Reiniš (5:2).