Po páteční hladké výhře nad německým protivníkem (5:1) dostali tentokrát v domácím dresu příležitost především mladí hráči. V brance si svou premiéru v prvním týmu odkroutil Daniel Svoboda (a nevedl si vůbec špatně) a poprvé nastoupil také obránce Vojtěch Doktor.

Mladík v domácí brance inkasoval hned po minutě a půl. Mezírku mezi jeho betony našel Schiemenz. V poněkud mdlé úvodní třetině už pak diváci další branku neviděli.

Po změně stran Jihočeši přidali a záhy bylo také vyrovnáno. Parádní střelou se prosadil Čermák. Motor začal svého soupeře přehrávat a dočkal se i vedoucího gólu, když se z těžkého úhlu prosadil Doležal. Ještě ve druhé třetině zvýšil na 3:1 svým premiérovým gólem mladík Dančišin.

Ve třetí třetině ho napodobil junior Beránek a při power play soupeře upravili do prázdné branky Čížek a Gilbert na konečných 6:1.

Branky a nahrávky: 23. Čermák (Vydarený), 33. Zd. Doležal (Pavlin), 36. Dančišin, 46. Beránek (Dančišin, Přikryl), 55. Čížek (Beránek), 60. Gilbert – 2. Schiemenz (Adam). Vyloučení: 6:8, bez využití, v osl. 1:0. Rozhodčí: Skopal – Jílek, Šperl. Diváci: 986.
ČEZ Motor: Svoboda – Pavlin, Pýcha, Čáp, Plášil, V. Doktor, Vydarený – Šulek, Gilbert, Čížek – P. Novák, Bradley, Čermák – Zd. Doležal, Přikryl, Beránek – Babka, Dančišin, Heřman. Trenéři Prospal a Totter.