Tentokrát se stal dočasným domovem mladých Kohoutů švýcarský Yverdon Les Bains, kde úspěšně působí v trenérském angažmá táborský hokejový odchovanec Jiří Rambousek.

Hlavní náplní jejich bohatého programu v zemi helvetského kříže se stal turnaj Raiffeisen International Hockey Cup určený kategoriím U13 a U15.

Táborští mladíci si v obou případech dokázali proklestit cestu až do finále, kde ale shodně neuspěli a zalili svou švýcarskou zkušenost do stříbra.

Mladší výběr prošel do finále s bilancí tří výher a dvou porážek. V nedělním finálovém střetnutí inkasoval rozhodující gól na 1:2 pouhých deset sekund před koncem. Hráči týmu U15 před finále čtyřikrát zvítězili, jednou remizovali a jednou prohráli. V boji o titul ale prokázali svou suverenitu hokejisté z Lausanne, od kterých Kohouti vyfasovali stejně jako v rozřazovacích bojích dvouciferný příděl (0:10).

Do Tábora se ovšem stěhuje i jeden pozoruhodný individuální úspěch. Nejúspěšnějším gólmanem celého turnaje s nejvyšším počtem zákroků se stal Daniel Jansa z táborské „třináctky“.