HC Tábor – Bílí Tygři Liberec 3:4 po prodl. (0:3, 2:0, 1:0 – 0:1)

Branky: 33. Hanzák (Mohyla, Šťastný), 35. Hanzák (Eremiáš, Mohyla), 59. Šťastný (Mohyla, Vlček) - 2. Hájek (Maxin, Bogač), 3. Pekař (Rozsíval, Průšek), 16. Kučera, 63. Prokůpek (Král). Rozhodčí: Trnka - Polák, Augusta. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. Diváci: 85.
HC Tábor: Šrámek – Šťastný, Jaroš, Mašek, Ješ, Bačo, Jirášek, Mrázek, Kratochvíl – Mohyla, Hanzák, Vlček, Hlavín, Bouška, Křepelka, Eremiáš, Slabý, Suchan.
Bílí Tygři Liberec: Bogac – Průšek, Ehrenberger, Stromský, Seidl, Macháček, Král, Vaněček – Pekař, Boczan, Rozsíval, Kučera, Langer, Šťástka, Maxin, Prokůpek, Kratochvíl, Hájek.

Hodnocení Arpáda Györiho, trenéra dorostu HC Tábor: „V průběhu první třetiny jsme bohužel znovu vyrobili naprosto zbytečné chyby a dostali soupeře na koně. O přestávce jsme přesto klukům vštěpovali do hlav, že se s Liberce dá hrát a s výsledkem ještě můžeme něco udělat. To se i potvrdilo. Už ve druhé třetině jsme se dostali zpátky do hry a v power play se k nám přiklonilo štěstí a podařilo se nám vyrovnat. Litovat můžeme jen toho, že jsme si v prodloužení nesáhli na druhý bod, i ten jeden ale musíme vzhledem k vývoji utkání přijmout. Je třeba zmínit, že v důležitých fázích nás podržel Ondra Šrámek v brance. Zápas bereme jako další cennou zkušenost, která nás může posunout dál.“